flagi

Moderator: qBK

FANATYK89
Żak
Posty: 377
Rejestracja: 21 października 2006, 09:31
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: FANATYK89 » 21 października 2006, 09:51

I STAL BRZEG TEŻ I STAL BRZEG TEZ PRZYJACIELEM WŁÓKNIARZA JEST pozdro!

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 23 lutego 2007, 20:06

mam b.dobry sklep za wymiaru 3 m x 4.8 metra moj kumpel zaplacil tylko 15 złotych wiec na sektorowke mozna by sie zlozyc :) mysle ze z 50 zl by sie dalo i by byla naprawde sektorowka :)

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 23 lutego 2007, 21:27

To omow to na meczu ze wszystkimi
Obrazek

KOSZMAR
Amator
Posty: 126
Rejestracja: 07 lutego 2006, 10:20

Postautor: KOSZMAR » 24 lutego 2007, 11:55

NO ciekawy pomysł z tą flagą jak najbardzije jestem za tym [ppomysłem i także śadze że powinna być wielka. A z tym przeniesieniem na Nową sale to już pewne jest czy nie?? pls o info z góry thx
pozdrawaim

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 24 lutego 2007, 13:00

nie nie przeposimy sie na nowa hale poniewaz nie jest dozwolona odleglosc z boiska do trybun wiec nie da rady :(

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 27 lutego 2007, 16:45

No musze wam powiedziec, ze nowe flagi sie tworza 8)
Obrazek

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 27 lutego 2007, 19:09

praktycznie moja jest skonczona juz :)

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 27 lutego 2007, 20:14

a jaka Ty flage w ogole robisz :?: Duza mala, z nadrukiem bez :?:
Obrazek

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 27 lutego 2007, 21:25

no nie ma kto mi zrobic nadruk ona jest taka srednia ale jak na 1 raz to dobra :)

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 28 lutego 2007, 14:57

Jaki to ma byc napis to moge Ci go zrobic :?:

P.S. Nie moglem tej rozmowy przeniesc na priv, bo kolega cos nie odpisuje na takie wiadomosci... To na wypadek gdyby ktos mial sie czepiac :wink:
Obrazek

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 28 lutego 2007, 15:01

Piotro pisze:P.S. Nie moglem tej rozmowy przeniesc na priv, bo kolega cos nie odpisuje na takie wiadomosci... To na wypadek gdyby ktos mial sie czepiac :wink:


Ja tam jestem liberałem :wink: Off-topy jak najbardziej dozwolone, dopóki nie będzie jakiś dramatycznych debat z użyciem ostrych epitetów :) A admini raczej nie zajmują się takimi błahostkami :)

BTW> odnośnie epitetów i cenzurowania, jeśli ktoś nie wie, w forum wbudowany jest skrypt autocenzury (wykropkowywanie), więc nie napadać moderatorów i nie posądzać o cenzurę ;)

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 28 lutego 2007, 20:11

Witam!

Mam swoje propozycje odnośnie powstania nowych flag. Oto one:
1. Byłoby rzeczą ciekawą "zrobić" fanę, którą można byłoby wykorzystać nie tylko na meczach Odry, lecz i pozostałych brzeskich drużyn/klubów (Piast vel BTP, Orlik). Przypominam, że nadchodzi runda wiosenna i Piast ponoć zapowiada walkę o awans do IV ligi, więc odwiedziny obiektu przy Sportowej mogą stać się miłym urozmaiceniem. ...więc może najogólniej w świecie flaga BRZEG (taka, która pogodzi wszystkie kluby/sekcje i podkreśli naszą "brzeskość"). Nie mam jeszcze koncepcji co do wyglądu lub jej koloru, stąd czekam na Wasze propozycje (o ile Was to interesuje).
2. A może by tak flaga łączona ODRA-WŁÓKNIARZ? Tylko, że na to trzeba też i zaangażowania wśród pabianiczan. :)
3. Flaga fan-clubowa Śląsk Wrocław Brzeg, bo obecna fana z naszego miasta, która raz na jakiś czas wisi na Oporowskiej jest już wysłużona i można byłoby ją zastąpić już jakąś nowszą. :)

Aha, to że proponuję coś, to nie znaczy, że te projektu muszą w najbliższym czasie zostać zrealizowane, lecz wyrażają tylko mój własny, subiektywny pogląd w niniejszym temacie. Tyle... Thx & pzdr!

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 28 lutego 2007, 20:27

Ja moge sie wypowiedziec na temat BTP jako, ze jestem jego zawodnikiem. Wiec samo to, ze szumnie zapowiada sie IV lige w Brzegu to jedno bo jak wiadomo mamy tam wejsc juz trzeci sezon z rzedu. Ale teraz gdy biora moich kolegow z juniorow do grania w seniorach to szczerze watpie w powodzenie tego planu... Juz kiedys namawialem kibicow koszykowki do przychodzenia na mecze BTP, bo sam tam chodze i probuje z dwoma kumplami raz na jakis czas cos podopingowac. Bardzo chetnie bym nawet zglosil sie na ochotnika zeby zebrac jakis grosz i wykonac taka flage ktora pozniej mozna by uzyc na pilce noznej :wink:

Pozdrawiam, moze kiedys sie wszyscy spotkamy na "Piascie" 8)
Obrazek

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 28 lutego 2007, 20:41

Piotro pisze:Juz kiedys namawialem kibicow koszykowki do przychodzenia na mecze BTP, bo sam tam chodze i probuje z dwoma kumplami raz na jakis czas cos podopingowac. Bardzo chetnie bym nawet zglosil sie na ochotnika zeby zebrac jakis grosz i wykonac taka flage ktora pozniej mozna by uzyc na pilce noznej :wink:

Pozdrawiam, moze kiedys sie wszyscy spotkamy na "Piascie" 8)


Piotro, byłoby wskazane jakbyśmy się jakoś zmówili. Dla mnie jest rzeczą nie do pomyślenie, że w ok. 40-tysięcznym mieście nie ma ruchu piłkarsko-kibicowskiego. Jakby co pisz na gg, bo na pierwszy mecz Piasta (nie BTP, Piasta) jeszcze trochę poczekamy. Liczę, że może coś się wymyśli. Szerokości!

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 28 lutego 2007, 21:55

Przykro ale [url]atpie żeby wieksza grupa..mówie tu o kibicach Odry wybrała sie na mecz..no jakos nie jestem za bardzo zachwycony tą myslą no ale jak tam kto woli..ja odpadam na starcie:)[/url]
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości