KIBICE

Moderator: qBK

Awatar użytkownika
Mlody
Żak
Posty: 479
Rejestracja: 16 marca 2005, 17:23
Lokalizacja: Brzeg

KIBICE

Postautor: Mlody » 21 kwietnia 2006, 19:16

no chlopaki koszykarki podsumowane 8) moze troszke cos o tym naszym kibicowaniu o tym co zmienic co dodac co ulepszyc !!!!!!!!!
Jakie zalożenie masz??Proste Walczyć i Wygrywać!!!!!!!!!

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 21 kwietnia 2006, 19:19

No kibice pierwsza klasa :wink: Przybylo nam duzo nowych :D Mysle ze nasze "brzmienie" jest dobre jak na brzeski potencjal, a wyglad sie dopracuje :wink:
Obrazek

KOSZMAR
Amator
Posty: 126
Rejestracja: 07 lutego 2006, 10:20

Postautor: KOSZMAR » 21 kwietnia 2006, 19:29

kIBICE ŚA WSPANIALI JA DAJE !!6!!BEZ GADANIA.WIZUALIZAJCJE USTAWIENIE MOZNA ZAWSZE ZMIENIC ALE TO POBOCZNA SPRAWA.
JAK DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻE NASZE GŁOSY DAJĄ RADE, ATMOSWERA NA SALI JEST THE BEST!!!!! JAK DLA MNIE BOMBA I MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE CORAZ LEPIEJ...


TO WSZYSTKO NA TEN TEMAT...


______________________________________________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ...

Awatar użytkownika
Brodacz
Żak
Posty: 353
Rejestracja: 23 marca 2005, 19:38
Lokalizacja: Brzeg Nasz Kochany
Kontaktowanie:

Postautor: Brodacz » 21 kwietnia 2006, 20:05

Jak dla mnie jest spoko ale możnaby byłoby zrobic jeszcze lepszą atmosferkę.Krzyczeć z całych sił żeby nikt nir powiedział że zagłuszają nas bębny.Ale ten sezon spoko.
Ja go znam to jest ten no...:)

Super Fan

Postautor: Super Fan » 23 kwietnia 2006, 15:41


Don Igłata
Młodzik
Posty: 731
Rejestracja: 26 lipca 2004, 12:03

Postautor: Don Igłata » 23 kwietnia 2006, 18:36

No to już wiem o co chodzi! Kibice z Chełma!!!!! :evil: :evil: :evil:

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 24 kwietnia 2006, 15:29

po prostu nasi kibice sa najlepsi !! i nic tego nie zmieni mysle ze w przyszlym roku bedzie jeszcze leszpa atmosfera na nowej hali

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 24 kwietnia 2006, 16:09

Moje zdanie jest takie: od oceniania są inni, którzy widzą brzeskich fanów od zewnątrz, oczywiście w opini zawistnych niektórych sympatyków basketu Brzeg pozostanie na długo bydłem, dla innych głośną grupą chłopaków, którzy utożsamiają się ze swoim klubem, wspierając dopingiem zawodniczki w meczach na własnym jak i obcym terenie, a przy tym barwnie urozmaicając czasem szare widowiska koszykarskie. Jednym nie podobają się bębny, innym teksty piosenek, a jeszcze innym umalowane twarze chłopaków. Najważniejsze, że Pretorianie stworzyli własnym image i są oryginalni. Ja ten sezon oceniam na czwórkę z małym plusem. Pozdro chłopaki!
..you got to lose, to know how to win..

Awatar użytkownika
Kuba92
Nowy na forum
Posty: 40
Rejestracja: 11 kwietnia 2006, 19:06
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba92 » 24 kwietnia 2006, 19:27

Kibice mistrzostwo Świata. najlepsi w Polsce. Nikt nie jest lepszy.Wielkie Brawa

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 24 kwietnia 2006, 19:30

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Awatar użytkownika
GURU
Młodzik
Posty: 597
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 23:19
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: GURU » 24 kwietnia 2006, 19:31

Ja nie bede oceniał naszego kibicowania, czekam na opinnie innych.
A co do przyszłego sezonu i kibicowania, to temat był poruszony bodajze po meczu z Ponzaniem na "Jedynce" ale musimy poczekac na dokonjmczenie budowy nowego obiektu i tam wybrac sobie i zagospodarować sektor, oflagowac go i zrobić wszystko zeby wyglądał jak najlepiej i zeby osoby znajdujące sie na nim dawały z siebie wszystko.
Czyli mala selekcja personalna.
IDŹ SWOJĄ DROGĄ NIE DAJ SATYSFAKCJI WROGOM

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 24 kwietnia 2006, 19:41

Kto bedzie selekcjonerem :?: :P Mam nadzieje ze sie jako tako pokazalem przez te sezony co chodze na kosza... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Brodacz
Żak
Posty: 353
Rejestracja: 23 marca 2005, 19:38
Lokalizacja: Brzeg Nasz Kochany
Kontaktowanie:

Postautor: Brodacz » 24 kwietnia 2006, 22:09

Kuba92 pisze:Kibice mistrzostwo Świata. najlepsi w Polsce. Nikt nie jest lepszy.Wielkie Brawa


Raczej sie nie zgodze.Jeżdżąc po Polsce w tym sezonie można było zobaczyc wiele różnych grup,które prezentowały się dobrze.Poznań,Gorzów,Włókniarz to przecież dobrzy kibice,którzy w kładaja równiez wiele serca.Zaskoczył mnie tez doping w Krakowie,gdzie chłopaki zrobili doping na beczce :shock: No ale brawa za pomysłowość.Trzeba stworzyc niepowtarzalną ekipe którąbędzie znała cała Polska.Jak to Guru napisał trzeba na nowym obiekcie oflagować swój sektor i postarać się żeby to wyglądało jak najlepiej.Do tego cały możliwy wkład gardeł i jesteśmy nie do przepchnięcia :wink: Nie ma co pisac że jesteśmy najlepsi w Polsce bo jeśli tak będzie to dowiemy sie o tym od innych.W nowym sezonie praca i poświęcenie i nie ma mocnych :wink:
Ja go znam to jest ten no...:)

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 24 kwietnia 2006, 22:32

Pozwole sobie zabrać głos opierając swoją opinię o Waszą wizyte w Pabianicach.

Według mnie, najlepsi nie jesteście, ale dobrzy napewno tak. Niezła organizacja, urozmaicony repertuar pieśni, pomalowane twarze oraz dobre "odgłosy paszczowe".
Jedynym minusem wedle mojego punktu widzenia, to bębny. Moze gdybyście używali jednego tylko do wybijania rytmu byłoby lepiej :? Trzy sztuki to chyba trochę za dużo :? Podczas meczu W Pabianicach były momenty, że siedząc po drugiej stronie hali nie słyszałem Was tylko właśnie bębny, które zagłuszaly śpiew :?
Plusem używania przez Was bębnów (przynajmniej w Pabianicach) było to, że nie napierdzielaliście w nie ot tak, byle powalić i nas zagłuszyć (w przeciwieństwie do...... no domyslcie się :lol: :lol: )

Reasumując. Nie jest źle, choć potrzeba jeszcze ulepszeń (jak w każdej innej grupie kibiców). Mam nadzieję że będziecie się "ulepszać", bo szczerze mówiąc kilka lat temu zaprezentowaliście się w Pabianicach lepiej i głośniej niż ostatnio.

Pozdrawiam.
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 25 kwietnia 2006, 08:53

Co do kibiców u was moge wyrazac sie tylko pozytywnie. Osobiscie nie byłem u was w hali, ale gdy wy przyjechaliscie do nas to było was słychac prawie jak nas. Z tym ze było was mniej. Po za tym nie jestescie jak to niektórzy oceniaja bydłem, tylko dobrymi i sympatycznymi w mojej ocenie kibicami...
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości