KIBICE

Moderator: qBK

Awatar użytkownika
polite boy
Żak
Posty: 277
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 10:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: polite boy » 27 lutego 2007, 23:33

Don Igłata pisze:Ale Wersal z Polkowicami - czyżbyśmy nowego wroga musieli szukać???
Stary wróg, pielęgnowany i hołubiony jest najlepszy - ale może się już znudził?

ale kto kogo szuka?jakas dziewczynka napisala glupote.Wiec wiesz nik wroga nie szuka.Chyba ze oona u nas i u was... :!: :lol:

fanka ccc

Postautor: fanka ccc » 28 lutego 2007, 13:17

Nie chcialam was obrazic ale jestem wiernym kibicem i tylko nie lubie jak ludzie nie mowie że wszyscy nie szanuja innych zawodniczek ale coz pozdrawiam i czerkam na konfrontacje miedzy naszymi zespołami wygra lepszy :)
Ja zawsze wierze ze ccc ale coz jak wy wygracie to przyjme :):)Jesli chodzi o ten moj komentarz to nie obrazcei sie ale poprostu to jest moje zdanie :)

fanka ccc

Postautor: fanka ccc » 28 lutego 2007, 13:26

nie mowie że wszyscy wasi kibice sa tacy ale niektorzy oczywiscie macie naprawde wiernych kibicow i za to was szanuje bo kibicowanie pomaga dziewczynom i jeszce jedno nie chodzi mi o to ze jestescie zli pozdrawiam i mamm nadzieje ze sie nie gniewacie :):)

Fanka ccc

Postautor: Fanka ccc » 28 lutego 2007, 13:44

a jeszce jedno ktos moze mi powiedziec czy wiadomo jest kiedy bedą powołania do mlodzieżowej kadry u20 bardzo prosze jesli wiecie :)

Awatar użytkownika
polite boy
Żak
Posty: 277
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 10:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: polite boy » 28 lutego 2007, 13:58

Ejjj dziewczynko wez Ty wyluzuj.Wiec wiesz za nim cos napiszesz to dwa razy to przeczytaj i pomysl jaka bedize reakcja innych ludzi... 8) :lol:

Fanka ccc

Postautor: Fanka ccc » 28 lutego 2007, 14:01

polite boy pisze:Ejjj dziewczynko wez Ty wyluzuj.Wiec wiesz za nim cos napiszesz to dwa razy to przeczytaj i pomysl jaka bedize reakcja innych ludzi... 8) :lol:

WIEM WIEM NIE POWINNAM TAK MOWIC ALE MIALAM ZLY DZIEMN NAPRAWDE SORKI A TY JESTES Z POLKOWIC CZY Z bRZEGU BO NIE WIEM PO KTOREJ STRONIE STOISZ JUA pO STRONIE pOLKOWIC MAM NADZIEJE ZE TY TEZ I ZE TYLKO WYGARAMY :): POZDRAWIAM

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 28 lutego 2007, 14:07

Fanka ccc pisze:A TY JESTES Z POLKOWIC CZY Z bRZEGU


Czytaj uważnie forum - po lewej stronie pod nickiem autora zwykle jest podane skąd pochodzi 8)

Awatar użytkownika
polite boy
Żak
Posty: 277
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 10:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: polite boy » 28 lutego 2007, 14:11

Fanka ccc pisze:
polite boy pisze:Ejjj dziewczynko wez Ty wyluzuj.Wiec wiesz za nim cos napiszesz to dwa razy to przeczytaj i pomysl jaka bedize reakcja innych ludzi... 8) :lol:

WIEM WIEM NIE POWINNAM TAK MOWIC ALE MIALAM ZLY DZIEMN NAPRAWDE SORKI A TY JESTES Z POLKOWIC CZY Z bRZEGU BO NIE WIEM PO KTOREJ STRONIE STOISZ JUA pO STRONIE pOLKOWIC MAM NADZIEJE ZE TY TEZ I ZE TYLKO WYGARAMY :): POZDRAWIAM

ej miej szacuneczek i pisz wielka litera miejscowoasci miast 8) :lol:

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 28 lutego 2007, 14:14

polite boy pisze:ej miej szacuneczek i pisz wielka litera miejscowoasci miast 8) :lol:


Capsa pewnie miała wciśniętego 8) Pewnie dzisiaj też ma zły dzień 8) Hehe ale off-top nam się zrobił :lol:

fanka ccc

Postautor: fanka ccc » 28 lutego 2007, 15:14

Dobrze bede pisac duzymi literami nie razcie urazy kazdy moze miec zły dzien juz wiecejnie napisze takich glupich komentow bede uwazac bo sznuje wszstkich kibicow bo sama jestem kibicem i bardzo lubie koszykowke i sport pozdrawiam i mam nadzieje że jzu sie nie gniewacie jak bede miala zamiar cos glupio napisac pomysle najpierw pare razy apotem napisze pozdrawiam i bardzo przepraszam :*

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 28 lutego 2007, 18:03

:) chciałbym miec taka pokorna dziewczyne ]:->
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 28 lutego 2007, 19:01

fanka ccc Z całego serca zapraszamy do młyna... Takich twardych i pewnych siebie osób nam potrzeba... hehe :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Don Igłata
Młodzik
Posty: 731
Rejestracja: 26 lipca 2004, 12:03

Postautor: Don Igłata » 28 lutego 2007, 21:03

MIREq pisze::) chciałbym miec taka pokorna dziewczyne ]:->

Sobie wychowaj - nic trudnego!! :lol:
Odchudzałem się dwa tygodnie - straciłem 14 dni!

don.deks00
Amator
Posty: 191
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 15:44
Lokalizacja: .::Leszno City::.
Kontaktowanie:

Postautor: don.deks00 » 10 marca 2007, 10:59

witam mam takie skromne pytanie...

Ile wejsciowej klub jest sklonny przeznaczyc na zorganizowana grupe przyjezdna??

wybaczcie to pytanie ale pytam tylko orientacyjnie...
sorry za błedy leci spontan

MuFa
Żak
Posty: 431
Rejestracja: 16 listopada 2004, 23:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: MuFa » 10 marca 2007, 12:52

Z tego co mowi przepis plkk darmowych wejsciowek dla kibicow przyjezdnych jest 20.


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości