KIBICE

Moderator: qBK

Gosia x]
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:47
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Gosia x] » 20 marca 2007, 20:45

Jesteście dupa a nie kibice!

To ma być kibicowanie? Dla jednej zawodniczki?!
Wydaje mi sie, że nawet jeśli drużynie nie idzie to i tak powinno się ją wspierać mimo wszystko.
A wy to macie takie klapki na oczach odkąd przyszła Kim.
Nie mówie, że ona źle gra czy coś, bo właśnie gra zajebiście, ale takie jest jej zadanie... ma dodawać otuchy i ochoty do walki. Pomagać zespołowi...
Ale to nie znaczy, że reszta drużyny sie nie luczy. Bo napewno każda daje z siebie wszystko.
A takim głupim gadaniem i śpiewaniem, że wygrywają dzięki Kim to troche przesadzacie.
Bo moge sie założyć, że Kim sama by meczu nie wygrała.
Gra cała drużyna. Niektórzy są lepsi w obronie, niektórzy w ataku.
Podniecacie się wszyscy, że Kim zdobywa 20 pkt. w meczu.. a jak inna zawodniczka tyle zdobędzie to tego nie zawuważacie. PO TO ONA JEST w tej drużynie ...ma talent to go wykorzystuje.


A wy nazywacie się wiernymi kibicami?
Wierni kibice kibicują DRUŻYNIE! i są z nią mimo wszystko... a nie tylko z jedną zawodniczką ;/



Dziekuje ;]

Gość

Postautor: Gość » 20 marca 2007, 20:52

Brzeskie gwiazdeczki i Kubiak papapapapap :arrow:

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 20 marca 2007, 21:05

A co jest przez caly mecz? Czy spiewamy Kim Williams? Bo raczej chyba jest o druzynie... Ale nie ma sprawy, ile razy slyszalas, zebysmy skandowali np Olena Proszczenko? Moze dlatego, ze nic nie pokazala? Jasne ze gra cala druzyna ale co z tej gry skoro tak naprawde stara sie chce grac i pokazuje to tylko Kim i jesli gra to Amber. Reszta nie wiem czy nagle zapomniala jak sie gra? Stara sie- zostaje nagrodzona brawami oklaskami czy skandowaniem nazwiska, nie stara sie- jej sprawa. To jest moj punkt widzenia.
Obrazek

Bułuś :)
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 13:51
Lokalizacja: Kochany Brzeg nad Oderka... :D
Kontaktowanie:

Postautor: Bułuś :) » 20 marca 2007, 21:14

Gosia x] pisze:A wy nazywacie się wiernymi kibicami?
Wierni kibice kibicują DRUŻYNIE! i są z nią mimo wszystko... a nie tylko z jedną zawodniczką ;/

wiesz co... :? ja jakos Cię na meczu nie widze zebys aktywnie dopingowała Odre tak jak to napisałas... :?

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 20 marca 2007, 21:22

Tu juz nawet nie chodzi o to zeby dopingowac, bo nasza hala jest pelna ludzi ktorzy nie chca razem z kibicami poklaskac w rytm, a co dopiero wspolnie pospiewac... Drewniana publika troche niestety.
Obrazek

KOSZMAR
Amator
Posty: 126
Rejestracja: 07 lutego 2006, 10:20

Postautor: KOSZMAR » 20 marca 2007, 22:38

Jak zwykle ktoś amrdy pisze ze doping taki czy taki jest jak jest straamy sie coś zrobić przynajmiej wcale nie dopingujemy tylko KIm ale końcówka to pzredewszytkim jej zaśługa. MIAsto Brzeg 40tys ludzi wszyscy madrzy do poprawiania jak ktos cche neich przyjdzie z naimi pokrzyczec a nei jest ans grupa osob a inni tlyko cos anrzekaj niepodoba sie zapraszam przyjdzcie zmieniecie coś!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 20 marca 2007, 22:55

Gosia x] pisze:Jesteście dupa a nie kibice!

To ma być kibicowanie? Dla jednej zawodniczki?!
Wydaje mi sie, że nawet jeśli drużynie nie idzie to i tak powinno się ją wspierać mimo wszystko.
A wy to macie takie klapki na oczach odkąd przyszła Kim.
Nie mówie, że ona źle gra czy coś, bo właśnie gra zajebiście, ale takie jest jej zadanie... ma dodawać otuchy i ochoty do walki. Pomagać zespołowi...
Ale to nie znaczy, że reszta drużyny sie nie luczy. Bo napewno każda daje z siebie wszystko.
A takim głupim gadaniem i śpiewaniem, że wygrywają dzięki Kim to troche przesadzacie.
Bo moge sie założyć, że Kim sama by meczu nie wygrała.
Gra cała drużyna. Niektórzy są lepsi w obronie, niektórzy w ataku.
Podniecacie się wszyscy, że Kim zdobywa 20 pkt. w meczu.. a jak inna zawodniczka tyle zdobędzie to tego nie zawuważacie. PO TO ONA JEST w tej drużynie ...ma talent to go wykorzystuje.


A wy nazywacie się wiernymi kibicami?
Wierni kibice kibicują DRUŻYNIE! i są z nią mimo wszystko... a nie tylko z jedną zawodniczką ;/



Dziekuje ;]



Nie dupa tylko jaka gra taka atmosfera na trybunach xD! Za co mamy skandować nazwiska koszykarek za dobre chęci..tak napewno chciała rzucić w meczu 30 pkt taaaak... jest świetna że chciała..kij z tym ze od 5 meczów średnia wynosi 4pkt..ale chciała..tak, dziekujemy że chcecie...no ale chyba żeby Pdra grała w I lidze! Nie ma co ukrywać dziewczyny sa świadome że raczej nie pograja już w Brzegu to mają w dupie czy wygrają czy nie wyjda na boisko odbębniom 40 min i na impreze:). Może ejstem troche obsceniczny i wulagry no ale co mamy mysleć po ostatnich meczach? Żeby z Łomiankami prowadzic nerwowy mecz?? To wątpie że to niedyspozycja dnia czy chodźby brak formy... moim zdaniem to niechciejstwo! Całą pierwsza runde nikt nie powiedział tylu cierpkich słów jak przez ostatnie dni bo miarka sie przebrała!
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Gosia x]
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:47
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Gosia x] » 21 marca 2007, 09:07

Bułuś \":)\" pisze:
Gosia x] pisze:A wy nazywacie się wiernymi kibicami?
Wierni kibice kibicują DRUŻYNIE! i są z nią mimo wszystko... a nie tylko z jedną zawodniczką ;/

wiesz co... :? ja jakos Cię na meczu nie widze zebys aktywnie dopingowała Odre tak jak to napisałas... :?





Ale ja nie nazywam siebie wiernym kibicem ;]

Gosia x]
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:47
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Gosia x] » 21 marca 2007, 09:12

KOSZMAR pisze:Jak zwykle ktoś amrdy pisze ze doping taki czy taki jest jak jest straamy sie coś zrobić przynajmiej wcale nie dopingujemy tylko KIm ale końcówka to pzredewszytkim jej zaśługa. MIAsto Brzeg 40tys ludzi wszyscy madrzy do poprawiania jak ktos cche neich przyjdzie z naimi pokrzyczec a nei jest ans grupa osob a inni tlyko cos anrzekaj niepodoba sie zapraszam przyjdzcie zmieniecie coś!!!!!!!!!!!



Nie o to mi chodzi!

Poprostu troche głupio to wygląda...
Ja jak jestem na meczu to jakoś zauważam jak inne walczą...
Czesia, Pcheła, Lena, czasami Martyna.. dają z siebie naprawde wszystko.
Przyznam, że nie zawsze im to wychodzi.
Kim też czasami popełnia błędy.
A wtedy krzyczycie do niej żeby z nią jesteście i żeby się nie poddawała.
A reszta drużyny?

Fajnie, że jeździcie na mecze do innych miast, fajnie, że macie swoje piosenki i jak przychodzi jakiś naprawde dobry mecz to jesteście tym 6 zawodnikiem. I jak chcecie pomagać to pomagajcie DRUŻYNIE! ;]
Ostatnio zmieniony 21 marca 2007, 09:54 przez Gosia x], łącznie zmieniany 1 raz.

Gosia x]
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:47
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Gosia x] » 21 marca 2007, 09:18

MIREq pisze:Nie dupa tylko jaka gra taka atmosfera na trybunach xD! Za co mamy skandować nazwiska koszykarek za dobre chęci..tak napewno chciała rzucić w meczu 30 pkt taaaak... jest świetna że chciała..kij z tym ze od 5 meczów średnia wynosi 4pkt..ale chciała..tak, dziekujemy że chcecie...no ale chyba żeby Pdra grała w I lidze! Nie ma co ukrywać dziewczyny sa świadome że raczej nie pograja już w Brzegu to mają w dupie czy wygrają czy nie wyjda na boisko odbębniom 40 min i na impreze:). Może ejstem troche obsceniczny i wulagry no ale co mamy mysleć po ostatnich meczach? Żeby z Łomiankami prowadzic nerwowy mecz?? To wątpie że to niedyspozycja dnia czy chodźby brak formy... moim zdaniem to niechciejstwo! Całą pierwsza runde nikt nie powiedział tylu cierpkich słów jak przez ostatnie dni bo miarka sie przebrała!



Po części zgadzam sie z tobą, bo tez wydaje mi sie, że to niechciejstwo.
Ale trzeba zapomnieć o tym sezonie. No trudno.
A co do tego co napisałeś o tych 4 pkt.
Kiedyś też myślałam, że najważniejsze w meczu są punkty, kto ile zdobywa.. Ale chyba zapomniałeś, że żeby zdobywać te punkty trzeba grać w obronie.
Kim zajebiście gra w obronie i w ataku i chwała jej za to ;]
Ale nie tylko ona jest na boisku.
I moim zdaniem Pcheła jest najlepiej broniącym zawodnikiem w Odrze.
Zauważyłam to bo może nie patrze cały mecz na fascynującą gre Kim? :roll:



;]

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 21 marca 2007, 09:18

Rozumiem Gosiu, ze tak dokladnie koncentrujesz sie na meczu, ze nie wszystkie nasze przyspiewki czy okrzyki docieraja. A szkoda bo nie bylo by wtedy takich zarzutow. Kilka razy na mecz w takich beznadziejnych momentach krzyczelismy "jestesmy z wami" nie z jedna Kim, tylko ze wszystkimi. A ze skandujemy Kim... Moge zagwarantowac, ze gdyby innym tyle wychodzilo co jej, tez by uslyszaly swoje nazwisko. Pozdrawiam
Obrazek

Gosia x]
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:47
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Gosia x] » 21 marca 2007, 09:45

Oj nie martw sie bo słysze wasze przyśpiewki ;}
I nawet czasem sama niestety śpiewam.
Niestety ma sie tyczyć mojego talentu ;]

Szkoda, że jak Czesia walczy pod koszem i pod koniec meczu już widac, że naprawde nie ma siły to dla was i tak słabo...
Bo przecież nie zdobyła tyle punktow co Kim, prawda?!

Kamiś :)

Postautor: Kamiś :) » 21 marca 2007, 10:07

Właśnie Gosiu zgadzam się z Tobą, nie widzicie tego jak Czesia walczy pod koszem gdy nie ma tej waszej Amber... Ona wg mnie cały czas się stara i często bywało tak, że podnosiła drużynę na duchu. Dużo wniosła do naszego zespołu, przykre to jest jak widać ze ktoś się stara jak może, gdzie czasem nie wychodziło ale dalej grała, a Wy tego nie widzieliście i tylko swoje krzyczeliście. No niestety taka jest prawda bo tylko Kim gra i zdobywa punkty, wg Was. Przeykre naprawda...

MuFa nzlg

Postautor: MuFa nzlg » 21 marca 2007, 10:15

Kamiś \":)\" pisze:Właśnie Gosiu zgadzam się z Tobą, nie widzicie tego jak Czesia walczy pod koszem gdy nie ma tej waszej Amber... Ona wg mnie cały czas się stara i często bywało tak, że podnosiła drużynę na duchu. Dużo wniosła do naszego zespołu, przykre to jest jak widać ze ktoś się stara jak może, gdzie czasem nie wychodziło ale dalej grała, a Wy tego nie widzieliście i tylko swoje krzyczeliście. No niestety taka jest prawda bo tylko Kim gra i zdobywa punkty, wg Was. Przeykre naprawda...


hmm, czyzby ktos z druzyny?

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 21 marca 2007, 11:35

Kamiś \":)\" pisze:Właśnie Gosiu zgadzam się z Tobą, nie widzicie tego jak Czesia walczy pod koszem gdy nie ma tej waszej Amber... Ona wg mnie cały czas się stara i często bywało tak, że podnosiła drużynę na duchu. Dużo wniosła do naszego zespołu, przykre to jest jak widać ze ktoś się stara jak może, gdzie czasem nie wychodziło ale dalej grała, a Wy tego nie widzieliście i tylko swoje krzyczeliście. No niestety taka jest prawda bo tylko Kim gra i zdobywa punkty, wg Was. Przeykre naprawda...


Ja wlasnie caly czas widze jak sie wszystkie staraja, przyszla Czesia i duzo wniosla do gry... o UTRZYMANIE. W tamtym sezonie nie bylo Kim, Amber, Czesi, a jakos mogly grac dobrze... cos sie zmienilo? Gwiazdorstwo czy za male pieniadze? Mi tym nie zaszkodza tylko sobie.

Jasne jest przeciez ze wszystkie niepowodzenia sa powodowane naszym dopingiem, zle spiewamy, a nawet niepotrzebnie :!: Nawet sprzataczka mowi juz ze przez nas koszykarki przegrywaja.
Obrazek


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości