KIBICE

Moderator: qBK

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 21 marca 2007, 11:58

Słuchaj Gosiu jak bysmy byli dupa a nie kibice to juz od co najmniej dwoch sezonow gdzie na starcie przegrywalyscie w pierwszej rundzie prawie wszystkie mecze nie kibicowalibsmy juz a my co :?: :!:
Mimo wszystkich przeciwienstw i niedogodnosci losu przychodzilismy bylismy z wami i jestesmy nadal.
Nawet w tym sezonie tak beznadziejnym i fatalnym w skutkach jak nie dostanie sie do play-off przychodzimy na mecz i wydzieramy sie tak jak na meczu z SMS-em nie zwazajac ze w sobote przegralismy z Lesznem po rownie slabym meczu.
Ale ok widac dla ciebie jestemy dupa a nie kibice to moze wg twojego rozumowania bylibysmy fantastyczi gdbysmy jak po kazdym slabym meczu w ogole nie przyszli i nie dopingowali :evil:
A co do skandowania nazwisk to glownie skandowana jest Kim bo ona naprawde chce i ciagnie gre a poza tym z tego co sobie przypominam to skandowalismy jeszcze w meczu z SMS-em Olene, Szopena ja dobrze pamietam, Amber.
A i tak niejednokrotnie spiewalismy jestesmy z Wami ....
i ze wierzymy w Was
a co do tego ze niby nie doceniamy Czesi to gdyby tak bylo nie zostala by przez nas uznana na tym forum koszykarka stycznia.
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy

AniA#13

Postautor: AniA#13 » 21 marca 2007, 12:07

No fakt dziewczyny nie zawsze widac jak wysokie graja pod koszem,przepychaja sie itp i ze to tez daje efekty. Ale przeciez to jest bardzo wazne i trzeba to dostrzegac a nie patrzec tylko na to ile kto rzuca pkt. w meczu !! Sama tez zauwazylam ze kibice zaczeli wyrozniac Kim. Faktycznie jest bardzoo dobra i wymiata ,ale nie mozna mowic tyko o niej... Ale problem jest taki ze w Odrze nie wszystkim sie chce a Kim daje swietny przyklad - od tego jest ... Nasze koszykarki niestety (jak juz ktos napisal) zrobily sie gwiazdami!! przykre bo zamiast walczyc one mysla o zmianie klubu i o tym,ze w nastepnym sezonie w nowym juz klubie beda sie pokazywac To nie jest tylko moje zdanie !!! NIESTETY WIELE OSOB TAK MOWI!!! Jednak mimo wszystko musimy teraz je wesprzec i nie uciekac bo im nie idzie ... przeciez wszyscy (koszykarki,kibice itd) chcemy zeby Odra sie utrzymala ! wiec zamiast najezdzac jedni na drugich skonczmy spory kto jest extra a kto nie i kibicujmy wszystkim jednakowo !

Ultras_Boy

Postautor: Ultras_Boy » 21 marca 2007, 13:17

Aż nie chce się czytać co nie ktore kobiety tu wypisują chryste....

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 21 marca 2007, 14:28

AniA#13 pisze:No fakt dziewczyny nie zawsze widac jak wysokie graja pod koszem,przepychaja sie itp i ze to tez daje efekty. Ale przeciez to jest bardzo wazne i trzeba to dostrzegac a nie patrzec tylko na to ile kto rzuca pkt. w meczu !! Sama tez zauwazylam ze kibice zaczeli wyrozniac Kim. Faktycznie jest bardzoo dobra i wymiata ,ale nie mozna mowic tyko o niej... Ale problem jest taki ze w Odrze nie wszystkim sie chce a Kim daje swietny przyklad - od tego jest ... Nasze koszykarki niestety (jak juz ktos napisal) zrobily sie gwiazdami!! przykre bo zamiast walczyc one mysla o zmianie klubu i o tym,ze w nastepnym sezonie w nowym juz klubie beda sie pokazywac To nie jest tylko moje zdanie !!! NIESTETY WIELE OSOB TAK MOWI!!! Jednak mimo wszystko musimy teraz je wesprzec i nie uciekac bo im nie idzie ... przeciez wszyscy (koszykarki,kibice itd) chcemy zeby Odra sie utrzymala ! wiec zamiast najezdzac jedni na drugich skonczmy spory kto jest extra a kto nie i kibicujmy wszystkim jednakowo !


:lol: :lol: :lol:

Kim daje przyklad, dlatego to ja wyrazniamy, poza tym przeczytaj sobie jeszcze raz co napisalas
Obrazek

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 21 marca 2007, 17:14

Ciesze sie że (najprawdopodobniej) Dziewczyny czytają Nasz posty i same sie też udzielają:)...no i wynika z nich jasno że czuja sie niedocenione i czują jakąś niższość prze Kim. Gwarantuje Wam że jeśli pokażecie że naprawde chce Wam sie grać a nie spuścić Odry do I ligi to Wy tez bedziecie nagradzane wielkimi brawami. Jednak to na razie wygląda jakby juz miały dość Brzegu, drużyny, kibiców. Myślą o przyszłości a nie o teraźniejszości! Bo nawet jeśli Odra utrzyma sie w Extraklasie to nie jest pewny jej dalszy udział w tych rozgrywkach ze względu na sponsora, który moim zdaniem odwróci sie od promowania koszykówki w naszym mieście! Jednak wiadomo to nie problem dziewczyn...bo to jest właśnie Nasz problem bo przez niechciejstwo (domniemane) koszykówka w Brzegu umrze na długie lata. A dla nas to troszke cos więcej niż pokrzyczenie wyżycie sie werbalne czy sam spektakl sportowy..to już nasze hobby i codzienność. I często z postów niektórych osób wynika że jakis mecz nie wyszedł i dlatego dana zawodniczka grała słabo...no nie sadze mieć słaby mecz od pół sezonu to juz sztuka:). A co do zawodniczek podkoszowych i obrończyń...zawsze (i nie wmówicie mi że nie) największą euforie i podziw wzbudzaja zawsze dynamiczne zagrania, ciekawe podania itp. i daną koszykarką jest właśnie Kim..., w której poczynaniach nie widać niechęci tylko radość i spontaniczność...i wiekszość dziewczyn tak właśnie grało..z polotem, pomyslem i wielkimi chęciami i wiarą w zwycięztwo nawet z najlepszymi czyt. mecz z Wisłą! I nie mówcie że sie nie da bo to są zawodniczki od czarnej roboty...wtedy nie wynik był najistotniejszy tylko sama postawa dziewczyn ich ambicja i wola walki a nie jak obecnie..nie wiem w sumie jak to nazwać! I to by było chyba na tyle. Więc nie mówcie że faworyzujemy jedną koszykarke, dzieki temu że rzuca tyle pkt..


PS. Ciekawe czy kiedyś forum czytał K.K. może tez by sie wypowiedział bo jego uwagi na pewno były by cenne o ile chciałby cos powiedzieć..bo na jego miejscu raczej bym milczał i czekał na koniec sezonu żeby zejść w cień swej porażki!
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 21 marca 2007, 17:35

Co racja to racja Mirku :D :D :D
Mirek trafil w sedno sprawy bo nawet po przegranym mczu z Krakowem widać bylo wole walki i checi u wszystkich dziewczyn co sie pojawialy na parkiecie i kazda byla nagradzana oklaskami i wykrzykiwano jej imie i nazwisko bo widac bylo wole walki. Ja chcialbym dodac jeszce tylko tyle,bo ktos wyzej napisal ze nie doceniamy gry w obronie, otoz tak nie jest niech ta osoba zobaczy jak nagradzamy kazda nasza zawodniczke po np zlapaniu na sobie faulu ofensywnego przeciwniczki albo po dobrym zablokowaniu pilki.
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy

Awatar użytkownika
Manic
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 11 grudnia 2005, 22:31
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: Manic » 21 marca 2007, 22:42

MIREq pisze: A dla nas to troszke cos więcej niż pokrzyczenie wyżycie sie werbalne czy sam spektakl sportowy..to już nasze hobby i codzienność.



W 100% zgadzam się z tymi słowami.Lepiej tego nie można bylo ująć :idea:
Można przeżyć życie w sposób tak pełny, iż pod koniec jesteś gotów na śmierć, gdyż nie zostaje ci nic innego do roboty ;)

Gość

Postautor: Gość » 22 marca 2007, 10:13

19andrew81 pisze:Ja chcialbym dodac jeszce tylko tyle,bo ktos wyzej napisal ze nie doceniamy gry w obronie, otoz tak nie jest niech ta osoba zobaczy jak nagradzamy kazda nasza zawodniczke po np zlapaniu na sobie faulu ofensywnego przeciwniczki albo po dobrym zablokowaniu pilki.

złapanie na ofens, czy blok to nie jest cała obrona, fakt - jest to efektowne, ale to bardzo mała część pracy w obronie, to oraz przechwyty jest uwzględniane w statystykach, ale cała reszta gry obronnej nie jest tam uwzględniana. Trudno jest osobom, które nie mają wiele do czynienia z tą dyscypliną zauważyć tak naprawdę, jak kto pracuje w obronie. a przecież wiadomo, że GRA W KOSZYKÓWKĘ ZACZYNA SIĘ OD OBRONY

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 22 marca 2007, 11:17

Anonymous pisze:
19andrew81 pisze:Ja chcialbym dodac jeszce tylko tyle,bo ktos wyzej napisal ze nie doceniamy gry w obronie, otoz tak nie jest niech ta osoba zobaczy jak nagradzamy kazda nasza zawodniczke po np zlapaniu na sobie faulu ofensywnego przeciwniczki albo po dobrym zablokowaniu pilki.

złapanie na ofens, czy blok to nie jest cała obrona, fakt - jest to efektowne, ale to bardzo mała część pracy w obronie, to oraz przechwyty jest uwzględniane w statystykach, ale cała reszta gry obronnej nie jest tam uwzględniana. Trudno jest osobom, które nie mają wiele do czynienia z tą dyscypliną zauważyć tak naprawdę, jak kto pracuje w obronie. a przecież wiadomo, że GRA W KOSZYKÓWKĘ ZACZYNA SIĘ OD OBRONY

czytaj uwaznie napisalem np a wiem ze gra w kosza zaczyna sie od obrony i dlatego wsciekam sie jak nasze zawodniczki od kilku ladnych spotkan nie potrafia zastawic wlasnej tablicy. Wiec prosze cie czytaj uwaznie co pisze :twisted:
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 22 marca 2007, 14:52

hmmm takie przemyślenie i reflekscja mi sie nasuneła... od tej pory bede dostawał ataków radości i szalał z podziwu, jak któraś z dziewczyn dobrze przekaże krycie w obronie, gdy podwoją, gdy dobrze ustawi sie w obronie!... No na prawde ktoś tu czuje sie mocno niedoceniony...albo inaczej jak dziewczyny bedą rzucać w decydujących momentach ważne pkt. dla wyniku meczu lub jak zrobią efektowną akcje to bedziemy to przyjmować ze spokojem i powagą... żeby przypadkiem nie wyróżnić jej po inne zawodniczki mogą sie czuc urażone że to dzieki ich dobrej obronie zdobyliśmy 2 pkt. ... zaczyna mi tutaj zalatywac małą paranoją o_0
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Gosia x]
Nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:47
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Gosia x] » 22 marca 2007, 19:37

MIREq pisze:hmmm takie przemyślenie i reflekscja mi sie nasuneła... od tej pory bede dostawał ataków radości i szalał z podziwu, jak któraś z dziewczyn dobrze przekaże krycie w obronie, gdy podwoją, gdy dobrze ustawi sie w obronie!... No na prawde ktoś tu czuje sie mocno niedoceniony...albo inaczej jak dziewczyny bedą rzucać w decydujących momentach ważne pkt. dla wyniku meczu lub jak zrobią efektowną akcje to bedziemy to przyjmować ze spokojem i powagą... żeby przypadkiem nie wyróżnić jej po inne zawodniczki mogą sie czuc urażone że to dzieki ich dobrej obronie zdobyliśmy 2 pkt. ... zaczyna mi tutaj zalatywac małą paranoją o_0



Dobra widze, że bierzecie ten temat bardzo poważnie.
A mi chodziło tylko o to, że nie doceniacie tego co robią inne koszykarki na boisku.
Chyba zapomnieliście już, że połowa tej drużyny co teraz gra przyczyniła się do tego, że dalej są w ekstraklasie.
Tylko nie moge uwierzyć w ten straszny sezon. Nie mam pojęcia co sie mogło z nimi stać. I jakoś coraz bardziej niechce mi się wierzyć w wine trenera..
No trudno.. trzeba zapomnieć o tym sezonie i powoli skupiać sie na nastepnym [ bo wierze, że w ekstraklasie pozostaniemy].
I ciekawa jestem kto zostanie, kto odejdzie i kto nowy dołączy do druzyny. Aż strach pomysleć...



;]

Odra fan

Postautor: Odra fan » 22 marca 2007, 21:48

wiecie co.. :? odbiegne tutaj od tematu w/w ale nie podoba mi się skandowanie na meczach nazw klubów śląska i pabianic.. zastanówice się dobrze czy w/w kluby robią to samo ?? co chcecie przez to osiągnoąc ??!! a moze poprostu lizecie dupy ???!!! patrzcie jak było na meczu z pabianicami... :/ włókniarz odra dwa bratanki i do picia i do szklanku ... to moze i jest [prawdziwe ale czy to was dotyczy ??!! moze i tych starszych tak.. ale nie młodszej kadry pretorian.. :/ wy nawet chyba nie gadaliscie nigdy z kibicami ze slaśka i pabianic (moze poza jednym który [rzychodzi na mecze odry i mysli ze jest boski... - slask ... :/:/:/) takze zasdtanówice się i prosze o rozwinięcie tego tematu... co o tym sądzicie ??!!

Manic nzlg

Postautor: Manic nzlg » 22 marca 2007, 21:59

Większosć kibiców z Brzegu jest kibicami Śląska Wroclaw z tąd tak ,a nie innaczej.Podająć na swoim przykladzie jedże na mecze Śląska kiedy tylko się da!Co do Włókniarza jest to przyjaciel i przyjaciół powinno się pozdrawiać.

Odra fan

Postautor: Odra fan » 22 marca 2007, 22:42

ale czy Włókniarz pozdrawia Odre ??
Czy Śląsk pozdrawia Odre ??
bo z tego co mi wiadomo to ni... :?

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 22 marca 2007, 23:39

Odra fan pisze:ale czy Włókniarz pozdrawia Odre ??

bo z tego co mi wiadomo to ni... :?



To ci gówno wiadomo!!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości