Nowe pokolenie kibiców

Moderator: qBK

Odra fan

Nowe pokolenie kibiców

Postautor: Odra fan » 22 marca 2007, 21:45

starzy odchodzą młodzi przychodzą... zauważyłem za na ostatnich meczach pojawia się coraz wiecej młodych chłopaków w waszym sektorze ... a coraz mniej starszych i doswiadczonych.... co to zmiana warty czy rozłam ??

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 22 marca 2007, 22:01

Skoro już jestem, pozwolę sobie zacząć...

Myślę że to normalna kolej rzeczy, większość z tzw. "starej kadry Pretorian" kończy szkoły (matura) lub też jest już na studiach, albo pracuje. Wiadomo, więcej obowiązków, więc czasem (szczególnie gdy mecze są np. we środy) część osób nie może po prostu przyjść na mecz. Nie doszukiwałbym się tu czegoś ukrytego 8)

No, odmienną kwestią są wyniki i gra tylko o utrzymanie... ale generalnie to chyba nie jest główna przyczyna zmniejszonej frekwencji, tylko to o czym pisałem wcześniej...

A że młodzi przychodzą to chyba dobrze :)

PS> Naprawdę tak boli rejestracja... :?:

MuFa
Żak
Posty: 431
Rejestracja: 16 listopada 2004, 23:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: MuFa » 23 marca 2007, 00:10

Ja osobiscie mysle ze to dobrze ze mlodzi przychodza na mecze bo kiedys mam nadzieje nas zastapia jesli bedzie taka potrzeba. Nie podoba mi sie natomiast sposob wprowadzania ich do grupy czynnie dopingujacej juz x lat, i to mnie np na ostatnim meczu mocno wkurwilo ze tak dosadnie powiem, ale to nie jest temat na forum tylko do obgadania w gronie starszych wiekiem kibicow np. przy browarze. Kto jest za reka w gore :lol: palec pod budke czy jak to tam bylo dawno temu :D

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 23 marca 2007, 12:26

MuFa pisze:Ja osobiscie mysle ze to dobrze ze mlodzi przychodza na mecze bo kiedys mam nadzieje nas zastapia jesli bedzie taka potrzeba. Nie podoba mi sie natomiast sposob wprowadzania ich do grupy czynnie dopingujacej juz x lat, i to mnie np na ostatnim meczu mocno wkurwilo ze tak dosadnie powiem, ale to nie jest temat na forum tylko do obgadania w gronie starszych wiekiem kibicow np. przy browarze. Kto jest za reka w gore :lol: palec pod budke czy jak to tam bylo dawno temu :D

To ja po staremu daje palec pod budke :D :D :D lub jak to kiedys mowiono matka :D :D :D
No mozna by mozna spotkac sie przy tym jakze szlachetnym trunku i rozpoczac burzliwe narady :D :D :D
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy

Awatar użytkownika
GURU
Młodzik
Posty: 597
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 23:19
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: GURU » 23 marca 2007, 13:27

qBK pisze:Skoro już jestem, pozwolę sobie zacząć...

Myślę że to normalna kolej rzeczy, większość z tzw. "starej kadry Pretorian" kończy szkoły (matura) lub też jest już na studiach, albo pracuje.


Sa tez inne przyczyny nie obecnosci na meczach...:P:P:P
Niedlugo sie zjawie w PL ale niestety nie zalapie sie na zaden meczyk:(
IDŹ SWOJĄ DROGĄ NIE DAJ SATYSFAKCJI WROGOM

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 24 marca 2007, 09:00

Też wpieprzam swój paluch pod bude^^
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość