Stal (BTP Piast) Brzeg

Moderator: qBK

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Stal (BTP Piast) Brzeg

Postautor: Michal-Lemberg » 25 marca 2007, 22:04

Witam!

Zdecydowałem się założyć niniejszy temat na forum brzeskiej Odry, ponieważ zagląda tutaj dużo większa liczba osób zorientowanych w tematach sportowo-kibicowskich niż na forum ogólnobrzeskim. Wierzę, że będzie można liczyć na Wasze zainteresowanie sprawami związanymi z brzeską piłką nożną i w sposób kulturalny prowadzić dyskusje nawiązujące do w/w zagadnienia.

Póki co pragnąłbym przypomniec Wszystkim Fanom Footballu w Brzegu (i okolic), że już w najbliższą sobotę (tj. 31 III 2007 r.) o godzinie 16:00 (za www.90minut.pl) na obiekcie przy ul. Sportowej odbędzie się mecz Stali (obecnie występującej pod szyldem BTP Piast) z rezerwami opolskiej Odry. Przyjdźmy na stadion i wspomóżmy naszą "11-stkę"! :)

Była, jest i bedzie brzeska Stal! / Hey Śląsk!
Ostatnio zmieniony 31 marca 2007, 09:34 przez Michal-Lemberg, łącznie zmieniany 1 raz.

ktos

Postautor: ktos » 26 marca 2007, 15:10

ty człowieku weź skończ te propozycje na kibicowanie.. pojawiłes sie zaledwie dwa mecze temu i juz odgrywasz koigos ch*j wie kogo... a zresztą jest to forum koszykówki kobiet a nie piłki nożnej... :/

Ultra

Postautor: Ultra » 26 marca 2007, 15:28

ktos pisze:ty człowieku weź skończ te propozycje na kibicowanie.. pojawiłes sie zaledwie dwa mecze temu i juz odgrywasz koigos ch*j wie kogo... a zresztą jest to forum koszykówki kobiet a nie piłki nożnej... :/



Czy tak trudno sie podpisać ?? zresztą ja nie widze aby bylo coś o kibcowaniu
można wspomoc druzyne takze swoja obecnoscią wkoncu Btp to tez klub z Brzegu.

Tragedia !

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 30 marca 2007, 21:03

Witam!

Nastąpiła zmiana godziny rozegrania meczu Stali (vel BTP Piast) z rezerwami opolskiej Odry. Spotkanie odbędzie się 1h wcześniej, tj. o 15:00 (31 III, sobota). Serdecznie zapraszam więc jutro Wszystkich Fanów footballu na obiekt przy ul. Sportowej w Brzegu.

Hey Śląsk! Hey Stal!

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 02 kwietnia 2007, 14:20

Witam!

Przepraszam, że komentarz do sobotniego meczu piszę dopiero teraz, lecz wcześniej z różnych powodów nie było możliwości, aby zdać relację ze spotkania Stali z Odrą II Opole.

Sobotni mecz naszej "11" z rezerwami OKS-u zakończył się zdecydowanym zwycięstwem brzeżan 7:0 (5:0). Sam wynik wskazuje, że był to pojedynek jednostronny. Rangę wiktorii osłabia jednak fakt, że goście wystąpili w 9-osobowym składzie. Przez to niewiadomym musiał już być tylko rozmiar zwycięstwa "Stalówki". W takim więc razie uważam, że nie ma co komentować wydarzeń na boisku, kiedy rywal podszedł do pojedynku nie do końca profesjonalnie. Muszę jednak zaznaczyć, że dzięki staraniom kilku osób po raz pierwszy od dłuższego czasu na obiekcie przy ul. Sportowej piłkarze zostali wspomożeni dopingiem (krzyczano historyczną nazwę Klubu - STAL, a nie jakieś tam BTP). Oby tak było dalej na nast. meczach!

Hey Śląsk! Hey Stal!

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 07 kwietnia 2007, 22:39

Witam!

W ten weekend piłkarze Stali nie rozegrają ligowego spotkania. Wyjazdowy mecz z LZS Mechnice został przełożony na dzień 1-szego maja. Najbliższy pojedynek brzeżan odbędzie się więc 14 kwietnia (sobota), kiedy to podejmą u siebie Unię Kolonowskie (www.90minut.pl podaje, że początek meczu o 16:00). 3majmy kciuki! Hey Stal!

Wielka Sobota okazała się z kolei szcześliwa dla Śląska Wrocław, który na stadionie przy ul. Oporowskiej pokonał lidera II ligi, Ruch Chorzów 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę dla wrocławian strzelił w 24 minucie Tomasz Szewczuk. Po tym spotkaniu WKS z dorobkiem 27 punktów zajmuje 8. lokatę na zapleczu Orange Ekstraklasy. Oby tak dalej! Cała Polska w cieniu Śląska!


LKS Pogoń Lwów (1904-1939) - "Wiara, która przetrwała w nas po dzisiejsze czasy..." / Hey Śląsk!

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 20 kwietnia 2007, 14:27

Witam!

Widzę, że jakoś poza moją skromną osobą nikt nie jest zainteresowany rozmową lub komentarzem n/t spraw związanych z brzeską piłką. A szkoda... Dlatego też nie będę pisał już postów informujących o wyniku spotkań BTP lub rzeczy związanych z piłką nożną w Brzegu (ponieważ widocznie jest to bez sensu, skoro tylko ja tu piszę). Temat oczywiście będzie dalej kontynuowany, lecz zmieni swoje oblicze.

Uwaga! Najbliższe wyjazdy Klubu BTP Piast Brzeg (data i godz. za www.90minut.pl):
- 1 maja (wtorek), 16:00 - LZS Mechnice
- 5 maja (sobota), 17:00 - Polonia Domaszowice
Wszystkie osoby chętne pojechania na wyjazd Stali proszone są zgłaszać się do mnie na priwa lub gg.

Jednocześnie informuję, że jeszcze przed w/w spotkaniami poza Brzegiem BTP zagra u siebie z Hetmanem Byczyna (sobota, 28 IV, 16:00). Wszyscy, którzy byliby zainteresowani dopingiem... procedura jak wyżej, co się będę rozpisywał :P (w tej sprawie można się też jak najbardziej kontaktować z Piotrem).

To tyle... Pzdr!

Hey Śląsk!

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 21 kwietnia 2007, 20:51

Ja przyłączam się i ponawiam w tym roku mój zeszłoroczny apel :!:

Przychodźmy na mecze BTP może i jest to tylko okręgówka, ale myślę, że warto. Na jednym meczu udało nam się już coś stworzyć jeśli chodzi o doping, co nie obeszło się bez echa wśród działaczy brzeskiego klubu. Ów są bardzo mile nastawieni na tego typu przedsięwzięcia więc nie mamy sie czego obawiać (jakiś problemów ze strony organizatorów, co mogło mieć miejsce w naszym dziwnym mieście).

Schodzimy się pod "brzózkę" po przeciwległej stronie trybun (tej gdzie nie ma ławek rezerwowych). Wszyscy są mile widziani, jeśli tylko chcą spędzić wolny czas na świeżym powietrzu i być może w niedalekiej przyszłości pokibicować wspólnie nasz brzeski klub.

Zapraszam serdecznie :!:
Obrazek


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości