Szaliki MZKS STAL BRZEG - zamówienie!

Moderator: qBK

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Szaliki MZKS STAL BRZEG - zamówienie!

Postautor: Michal-Lemberg » 05 kwietnia 2007, 10:43

Witam!

Ostatnimi czasy padł pomysł robienia szalików legendy brzeskiego sportu - Stali Brzeg. Powiadamiam, że w najbliższym czasie dojdzie do realizacji zamówienia. Odświeżony zostanie stary wzór, który póki co Wtajemniczonemu Bractwu wydaje się najbardziej optymalny (zdjęcie: http://www.szale.boo.pl/wyszukaj.php?nazwa=stal+brzeg ). Osoby Chętne do nabycia szalika proszone są zgłaszać się do mnie na priwa lub gg. Wszystkich Fanów brzeskiej koszykówki, piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych gorąco zachęcam do zaopatrzenia się w niego! To nie lada gratka, prawdziwa okazja!
Wykonaniem najprawdopodobniej zajmie się firma Kibicowskie.pl. Poniżej podaję koszty:

Szaliki dziane (wymiary ok. 18cm na 140/145cm):
10 szt. - 20 zł/szt.
12 szt. - 18 zł/szt.
15 szt. - 17 zł/szt.
20 szt. - 15 zł/szt.
30 szt. - 13 zł/szt.
50 szt. - 12 zł/szt.
100 szt. - 11 zł/szt.
Do tego dochodzą koszty wysyłki. Zaliczka 150-200 zł. Przy ilości poniżej 20 szt., całość płatna z góry. Termin 3 tyg. od otrzymania zaliczki.
Reszta płatna przy odbiorze (np. paczki za zaliczeniem).

Uwaga! Jeśli Ktoś zdecyduje się na zakup szalika dopiero po zrealizowaniu zamówienia, to musi się liczyć z tym, że zapłaci drożej (nieznacznie) niż przewiduje to w/w cennik.

To tyle... Serdecznie pzdr! 3m się!

Z wyrazami szacunku
Michał

PS. Uprzejmie proszę Administratora lub Moderatora o zamknięcie niniejszego tematu. Kto chce (i jest zainteresowany szalikiem) Ten się odezwie do mnie. Ja zaś osobiście nie mam ochoty na "pyskówki" na forum. Z góry b. dziękuję.

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 05 kwietnia 2007, 15:14

nie wiem czy doszla ci wiadomosc na priva wiec napisze tutaj ze ja sie pisze na ten szalik.
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 05 kwietnia 2007, 18:54

19andrew81 pisze:nie wiem czy doszla ci wiadomosc na priva wiec napisze tutaj ze ja sie pisze na ten szalik.


Witam Cię, Andrzeju!

Wiadomość na priwa póki co jeszcze niestety nie doszła. Jest mi b. miło, że jesteś zainteresowany (dziękuję za odpowiedź; dalej już dogadamy się na gg lub priwie. Może na gg, bo z priwem jak widać jest różnie :) ). Mam też pyt.: czy Któryś z Twoich Kolegów również chciałby nabyć szalik MZKS-u?
Co do zamówienia, to lista już się sporządza i przewiduję, że do tygodnia (max. dwóch) powinniśmy już wiedzieć Kto zakupi szalik (im więcej osób tym koszt jednego szalika będzie tańszy). Wtedy, jak będzie wiadomo ile osób "bierze", zbierzemy należną dla firmy gotówkę (mówię to otwarcie i uczciwie, aby nie było żadnych podejrzeń - na zamówieniu szaliku STALI nie wzbogacam się ani o jedną złotówkę, obowiązuje cena wg taryfikatora Kibicowskie.pl, który przedstawiłem zaraz po założeniu tematu). Pzdr!

Z wyrazami szacunku
Michał

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 06 kwietnia 2007, 21:55

ja być może też bede chętny :P a ile kosztuje jeden szalik bo nie zrozumiałem?
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 06 kwietnia 2007, 22:09

FAN PLKK pisze:ja być może też bede chętny :P a ile kosztuje jeden szalik bo nie zrozumiałem?


Witam!

Ceny szalika będą uzależnione od tego, ile sztuk zostanie zamówionych. Jeśli będzie ich np. 10 to koszt jednego szalika wyniesie 20 zł. Jeśli zaś szalików będzie więcej, to i cena za jedną sztukę będzie niższa (przy 50 może spaść nawet do 15 zł, przy 100 jeszcze mniej!). Tak więc wszystko jest w Waszych rękach! Jeszcze raz gorąco polecam i namawiam! :) Pzdr & 3m się!

Michał

LKS Pogoń Lwów (1904-1939) - "Wiara, która przetrwała w nas po dzisiejsze czasy..." / Hey Śląsk!

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 08 kwietnia 2007, 17:16

ja również piszę się na szaliczek Stali Brzeg. Wiadomość priv wysłałem - nie wiem czy dotarła
..you got to lose, to know how to win..

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 09 kwietnia 2007, 18:12

MARIO pisze:ja również piszę się na szaliczek Stali Brzeg. Wiadomość priv wysłałem - nie wiem czy dotarła


MARIO, nie wiem czy dotarło do Ciebie info na priwa (odpisałem Ci)? Jak nie, to poinformuj mnie prędko! Pzdr!

Michał

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 11 kwietnia 2007, 15:52

Witam Wszystkich!

Rozpoczęła się procedura zbierania pieniędzy na szaliki. Jedna sztuka kosztuje 22 zł (wliczono w to koszty przesyłki). Jeśli zostanie nadwyżka, to te kilka złotych zostanie zwróconych każdemu Wpłacającemu. Nie ma się też co obawiać. Sporządzana jest lista, gdzie jest wyszczególnione Kto ile (i nawet w jakim dniu) wpłacał (nie ma więc możliwości oszukania kogokolwiek). Jeszcze raz podkreślam: ani ja, ani nikt inny zajmujący się organizcją przedsięwzięcia nie zarobi ani złotówki! Robimy to z własnej pasji, a nie chęci zarobku.
Wszyscy, którzy zdecydują się zamówić szalik Stali, proszeni są o wpłacanie w/w kwoty do mnie lub do Piotra. 3m się & pzdr!

Michał

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 22 kwietnia 2007, 22:43

Witam!

Chciałem zawiadomić, że wtorek 24 IV br. (najpóźniej środa 25.) jest dniem, w którym ostatecznie zamykana będzie lista wpłacających na szalik Stali (w tym też dniu wysłane zostaną pieniądze i zamówienie do firmy Kibicowskie.pl). Na nikogo nie czekamy, ani też nie będziemy. Pzdr!

Ps. Osoby, które wyraziły zainteresowanie szalikiem a do tej pory nie odezwały się (Mario i Fan PLKK - przepraszam, że wymieniam, ale o Was chodzi), jeśli jesteście dalej zainteresowani, to proszę o niezwłoczny kontakt.

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 25 kwietnia 2007, 18:13

Dzień dobry :!:

Pozwolę sobie uprzedzić Michała i powiadomić, że w dniu dzisiejszym zostało złożone zamówienie oraz wpłacone pieniądze za szaliki. Deklarowany czas realizacji (dostarczenia szalików) do 3 tygodni, co nie znaczy, że nie postaramy się tego okresu skrócić. Każdy kto wpłacił pieniądze zostanie jeszcze poinformowany dokładnie o stanie rzeczy.
Obrazek

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 25 kwietnia 2007, 18:42

Piotro pisze:Dzień dobry :!:

Pozwolę sobie uprzedzić Michała i powiadomić, że w dniu dzisiejszym zostało złożone zamówienie oraz wpłacone pieniądze za szaliki. Deklarowany czas realizacji (dostarczenia szalików) do 3 tygodni, co nie znaczy, że nie postaramy się tego okresu skrócić. Każdy kto wpłacił pieniądze zostanie jeszcze poinformowany dokładnie o stanie rzeczy.


Witam!

No nic dodać, nic ująć. Potwierdzam to co napisał Piotro (dzięki za uprzedzenie). :P

Hey Śląsk!

MuFa nzlg

Postautor: MuFa nzlg » 25 kwietnia 2007, 21:39

A k... wiekszych tych banerow czy jak to tam sie nazywa nie bylo? cala strona zajebana banerami. Tekst chyba jest wazny a baner to dodatek wiec na chuj wstawiac cos tak wielkiego?

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 25 kwietnia 2007, 22:03

MuFa nzlg pisze:A k... wiekszych tych banerow czy jak to tam sie nazywa nie bylo? cala strona zajebana banerami. Tekst chyba jest wazny a baner to dodatek wiec na chuj wstawiac cos tak wielkiego?


MuFa, nie jesteśmy informatykami i z całym szacunkiem "czep się tramwaju". A swoją drogą, to zmienimy rozdzielczość, bo nie chce mi się też przesuwać myszy w lewo i prawo (nasze niedopracowanie). Ludzie, nie wyszukujcie sztucznych problemów! Co ja mogę, że Liverpool przegrał...

PS. MuFa, nie obrażaj się, ale są większe problemy niż ten... Maz rację - tekst jest najważniejszy. A może o niego chodzi? A jeśli nie, to skąd (i po co) te nerwy? Pzdr!

Hey Śląsk! Hey Stal!
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2007, 22:11 przez Michal-Lemberg, łącznie zmieniany 1 raz.

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 25 kwietnia 2007, 22:59

Michal-WKS pisze:Ludzie, nie wyszukujcie sztucznych problemów!


Hmm czy ja wiem czy to sztuczny problem... Sprawa dość irytująca i też od razu po wejściu na stronę rzuciły mi się w oczy banery na pół ekranu. I nie jest to jakieś nasze "widzimisię", tylko ogólnie przyjęte zasady forumowe 8)

PS. Zmniejszony: http://img404.imageshack.us/img404/3527/flagavh5jn4.gif

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 26 kwietnia 2007, 16:23

qBK, bardzo Ci dziękuję za pomoc. Jestem niezmiernie wdzięczny. Pzdr!

Hey Śląsk!


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości