Kimberly Williams

Moderator: qBK

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Kimberly Williams

Postautor: qBK » 04 maja 2007, 00:53

Znalezione w oficjalnym blogu WNBA
http://www.wnba.com/voices/blog_archive12.html

list z grudnia 2006:

Kim Williams: Hi I am responding to the question asking what I am up to. Well I am currently playing in Poland. I am still doing what I love to and do best playing baskestball. I have so many people and coaches in the states as well as oversees asking me way am not playing in the WNBA. Once they see me play and the things i do on the court really turn heads.Alot of people really enjoy watching me play. I have made history once with the WNBA by being one of the first 80 players to start the league and I plan to make history again with the biggest return ever back to the WNBA. This is my confidence and faith in god,myself and my game speaking. I wish everyone a safe and HAPPY HOLIDAYS. GOD BLESS
- Kimberly Williams

Redaktor WNBA.com: Thanks so much for writing in, Kimberly. I know all of the fans appreciate it. Good luck and keep in touch! See, dreams can come true on WNBA.com!


Wolne tłumaczenie własne dla tych co nieznaju inglisz :wink:
Kim: Witam, piszę w odpowiedzi na pytanie czym się teraz zajmuję. Obecnie gram w Polsce. Nadal robię to co kocham i staram się jak grać w kosza jak najlepiej tylko potrafię. Mam bardzo wielu znajomych oraz trenerów zarówno w USA jak i poza Stanami pytających, dlaczego nie gram w WNBA. Kiedy mnie widzieli, moja gra i rzeczy które robiłam na parkiecie przyciągały uwagę. Wiele osób bardzo lubi oglądać mnie w grze. Stworzyłam część historii będąc jedną z 80 zawodniczek, które rozpoczęły WNBA /w 1997 r. w pierwszym sezonie WNBA Kim grała w Utah Starrz - przypis własny/ i chciałabym znów tworzyć historię, tym razem największym powrotem do WNBA w historii. Tak podpowiada mi zaufanie, moja wiara w Boga, siebie i moje umiejętności. Życzę wszystkim bezpiecznych i SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. NIECH WAM BÓG BŁOGOSŁAWI.
- Kimberly Williams

Redaktor WNBA.com: Wielkie dzięki za Twój list, Kimberly. Na pewno wszyscy fani to docenią. Powodzenia i zostańmy w kontakcie!



Co tu dużo mówić... Życzę Kim spełnienia jej planów, to jedna z naprawdę niewielu koszykarek spośród tych widziałem na polskich parkietach, która gra z takim zaangażowaniem. Tylko pozazdrościć jej podejścia, wiary i pewności siebie.

W WNBA 2007 niestety jej nie znalazłem, a szkoda, cóż (może zadecydował wiek)... Może za rok :?: A może jeszcze coś się zmieni :) Oby udało się nam zatrzymać ją na kolejny sezon (jeśli oczywiście uda się utrzymać sponsora 8)). Whatever, good luck Kim :)
Ostatnio zmieniony 04 maja 2007, 10:06 przez qBK, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Re: Kimberly Williams

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 04 maja 2007, 09:30

A może przetłumaczysz.
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE

Obrazek

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 04 maja 2007, 20:57

Jeśli już rozmawiamy o Kimberly Wiliams to czy ona jest rodziną sławnych tenisistek.
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE



Obrazek

zagi
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 08:29
Kontaktowanie:

Postautor: zagi » 04 maja 2007, 21:20

Fan KS Odry brzeg pisze:Jeśli już rozmawiamy o Kimberly Wiliams to czy ona jest rodziną sławnych tenisistek.


Jest ich mamą

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 04 maja 2007, 21:37

zagi pisze:
Fan KS Odry brzeg pisze:Jeśli już rozmawiamy o Kimberly Wiliams to czy ona jest rodziną sławnych tenisistek.


Jest ich mamą
a nie tatą :lol:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
GURU
Młodzik
Posty: 597
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 23:19
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: GURU » 04 maja 2007, 22:04

Fan KS Odry brzeg pisze:Jeśli już rozmawiamy o Kimberly Wiliams to czy ona jest rodziną sławnych tenisistek.


słowo człowieku skad ty sie urwałes, zakladasz jakies debilne tematy,zadajesz pojebane pytania,wiec lepiej nastepnym razem zastanow sie zanim cos napiszesz bo twoje teskty nic nie wnosza...
IDŹ SWOJĄ DROGĄ NIE DAJ SATYSFAKCJI WROGOM

Awatar użytkownika
Kuba1992
Amator
Posty: 189
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 18:58
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Kuba1992 » 04 maja 2007, 22:56

GURU pisze:
Fan KS Odry brzeg pisze:Jeśli już rozmawiamy o Kimberly Wiliams to czy ona jest rodziną sławnych tenisistek.


słowo człowieku skad ty sie urwałes, zakladasz jakies debilne tematy,zadajesz pojebane pytania,wiec lepiej nastepnym razem zastanow sie zanim cos napiszesz bo twoje teskty nic nie wnosza...


on po prostu nabija posty by być żakiem. hihihihiihhihi

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 05 maja 2007, 08:55

Kuba1992 pisze:
GURU pisze:
Fan KS Odry brzeg pisze:Jeśli już rozmawiamy o Kimberly Wiliams to czy ona jest rodziną sławnych tenisistek.


słowo człowieku skad ty sie urwałes, zakladasz jakies debilne tematy,zadajesz pojebane pytania,wiec lepiej nastepnym razem zastanow sie zanim cos napiszesz bo twoje teskty nic nie wnosza...


on po prostu nabija posty by być żakiem. hihihihiihhihi


Wcale nie nabijam sobie postów tylko byłem ciekawy czy Kimberly Wiliams jest ich rodziną.
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE



Obrazek

KOSZMAR
Amator
Posty: 126
Rejestracja: 07 lutego 2006, 10:20

Postautor: KOSZMAR » 05 maja 2007, 21:34

Po co się o to pytasz jeśłi interesuje cię osoba Kim Rownie dobrze możesz sprawdzić sobie gdzieś an encie poszukać info o niej bo tam napewno znajdziesz więcej ciekawostek niz powiemy ci wszysycy naraz. Nikt tu nie jest encyklopedją.
pozdro

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 17 czerwca 2007, 08:48

niestety ale Kim nie wystąpi w następnym sezonie w barwach naszej Odry :( :( ponieważ postawiła zbyt wysokie wymagania finansowe ale mimo wszystko dziękujemy jej za jej cudowne występy w brzeskim zespole i niech jej sie wiedzie
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 03 sierpnia 2007, 18:56

Kim Williams zagra w greckim Megas Aleksandros
http://www.eurobasket.com/GRE/GRE.asp?women=1
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Awatar użytkownika
Kuba1992
Amator
Posty: 189
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 18:58
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Kuba1992 » 05 sierpnia 2007, 20:27

No to nie zostaje nic wiecej niz zyczyc Kim szczescia w nowym klubie

Kudłatek

...

Postautor: Kudłatek » 10 sierpnia 2007, 13:40

Kuba1992 pisze:No to nie zostaje nic wiecej niz zyczyc Kim szczescia w nowym klubie


Tak masz racje ja też życzę jej dużo szczęscia w nowym klubie i zeby odnosiła same sukcesy,oczywiście wszyscy kibice - przynajmniej ja dziekujemy jej za to ze przyniosła nam kilka sukcesów:)Może ten sezon nie był najlepszy ale dobre wspomnienia zostają :wink: :wink:


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości