Przed sezonem 2007-08

Moderator: qBK

Barti
Żak
Posty: 294
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 14:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Barti » 30 lipca 2007, 22:53

FAN PLKK pisze:a co do tego ze od paru lat gramy o nizsza stawke to tylko i wyłacznie dlatego ze klub nie daje wiekszej kasy a w innych klubach znajduja sie sponsorzy i jest kasa sa zawodniczki wtedy od razu a u nas jak jest z kasa kazdy wie


Jest w tym prawda, lecz wróć kilka lat wstecz i poszukaj jakie nazwiska grały w Gorzowie, jak weszliśmy do ekstraligi. Zdecydowana większość kibiców ekstraligowych zespołów pierwszy raz zetknęła się z takimi nazwiskami i oprócz Szott i Kozdroniowej, reszta była im nieznana. I myslisz, że dziewczyny wtedy grały za niebotyczną kasę?? Niejedna Amerykanka wtedy brała w miesiącu tyle, co Nasze dziewczyny przez cały sezon. I co?? Amerykanki przychodziły, odchodziły (ciagle zmieniniały się zawodniczki i koncepcja gry), a młode Polki pod Darka okiem coraz bardziej sie rozwijały i się ze sobą zgrywały. Zobacz jak co roku po sezonie rozpoczyna się wielka rotacja zawodniczek i trenerów w PLKK ( nie twierdzę także, że to coś złego, wręcz przeciwnie ), ale często się zdarza tak, że w klubie pomimo ściągnięcia jakichś tam solidnych na papierze (wg. średnich z zeszłego sezonu) zawodniczek i kolejnej zmianie trenera, zespół nie wywiązuje się z założonych mu celów, albo dopiero w połowie sezonu zgrywa się ze sobą. Budowy nie rozpocznie sie od połowy, tylko od podstaw. Gorzów grając praktycznie samymi Polkami, mimo coraz szerszego napływu zaganicznych zawodniczek, cały czas powolutku pnie się do góry. A na początku tej drogi dziewczyny(młodziutkie Polki), z których znaczna część gra u Nas do dziś o porządnej kasie mogła wtedy pomarzyć. A teraz?? Niektóre z Nich zostało z Darkiem, mimo wyższych ofert z innych klubów.

Gość

Postautor: Gość » 31 lipca 2007, 13:41

Jezeli chodzi o Gosie to powiem jedno z tego co ją znam to nie sadze ze sie mogla opieprzac bo wiem jak powaznie traktuje to co uwilebia (gre w kosza) i gdyby tak nie bylo to nie zostalaby powolana do szerokiej kadry a z tego co wiem byla powolana. Wiec Fanie PLKK jestem pewnien ze sie mylisz.

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 31 lipca 2007, 13:42

Anonymous pisze:Jezeli chodzi o Gosie to powiem jedno z tego co ją znam to nie sadze ze sie mogla opieprzac bo wiem jak powaznie traktuje to co uwilebia (gre w kosza) i gdyby tak nie bylo to nie zostalaby powolana do szerokiej kadry a z tego co wiem byla powolana. Wiec Fanie PLKK jestem pewnien ze sie mylisz.

Sorki to ja napisalem zapomnialem sie zalogowac
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 31 lipca 2007, 14:03

tez ja znałem z tej strony co Ty w tamtym roku ale w tym zaczeła swirowac a to ze sie dostała do szerokiej kadry to nic ale nie wiem tez za co bo nic nie pokazała w tym sezonie oprócz jednego meczu z Lotosem mam nadzieje ze odnajdzie sie w gorzowie i zycze jej tego ale u nas ten sezon zmarnowała niestety
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 09 sierpnia 2007, 07:45

Ukrainka Dina Natwiejewa nie zagra w Brzegu z powodu braku pieniedzy bedziemy mieli w tym sezonie jedna centerke jaka bedzie rosjanka prezes stwierdził ze nie starczy pieniedzy na nia wiecej przeczytac mozna w gazecie nto
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

GOŚĆ

...

Postautor: GOŚĆ » 10 sierpnia 2007, 13:37

FAN PLKK pisze:Ukrainka Dina Natwiejewa nie zagra w Brzegu z powodu braku pieniedzy bedziemy mieli w tym sezonie jedna centerke jaka bedzie rosjanka prezes stwierdził ze nie starczy pieniedzy na nia wiecej przeczytac mozna w gazecie nto


w jakiej gazecie?? :arrow: :idea: :?: :?: :D :D

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 10 sierpnia 2007, 20:31

przeciez pisałem gazeta nto czyli inaczej nowa trybuna opolska
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 10 sierpnia 2007, 21:26

była zawodniczka Cukierków Kristina Hołowczyc a pozniej zespołu z Chełma została nowa zawodniczka w lidze białoruskiej w zespole Olimpii Grodno http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=BLR&Team=8355 w tym linku mozna zobaczyc na transferach
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 11 sierpnia 2007, 02:11

FAN PLKK pisze:była zawodniczka Cukierków Kristina Hołowczyc a pozniej zespołu z Chełma została nowa zawodniczka w lidze białoruskiej w zespole Olimpii Grodno http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=BLR&Team=8355 w tym linku mozna zobaczyc na transferach


Kristi cały poprzedni sezon grała w Olimpii razem z Nadią Drozd... Tym linkom które wklejasz to bym nie ufał, bo widzisz ze na Eurobaskecie zmieniają strukturę strony... I niektóre rzeczy są takie jakie były w poprzednich sezonach. Odnośnie Hołowczyc nie ma żadnych informacji o sez 2007-8: http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... 42&Women=1

Za to Nadia Drozd poszła do Baltiskajej Zvezdy St. Petersburg ( http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... erID=79285 ).

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 11 sierpnia 2007, 13:58

wiem wiem ze grała ale myslałem ze przedłuzyła umowe na kolejny sezon a co do Nadii zawsze wiedziałem ze jest z niej bardzo dobra zawodniczka i jak widac nie myliłem sie :wink:
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 17 sierpnia 2007, 11:26

qBK pisze:Plan przygotowań Cukierków do sezonu: /info za qiero - ForumBrzeg/
15.08 - spotkanie trenerów z zawodniczkami
16-18.08 - treningi w Brzegu
19-31.08 - obóz w Kobylej Górze
8.09 - mecz sparingowy
14-16.09 - Turniej o Puchar Prezesa KS Odra Brzeg (dwa pierwsze dni w Kobylej Górze, trzeci dzień w Brzegu)
21-23.09 - turniej wyjazdowy
28-30.09 - VIII Memoriał im. Włodzimierza Siudy o Puchar Burmistrzów Brzegu i Wołczyna (dwa pierwsze dni w Wołczynie, trzeci dzień w Brzegu)
5-6.10 - III Święto Brzeskiej Koszykówki
13.10 - mecz sparingowy
17.10 - mecz Ford Germaz Ekstraklasy: Cukierki Odra Brzeg - SMS PZKosz Łomianki




A te sparingi to będą w Brzegu i z kim będą grały?

edit qBK: Człowieku, nie cytuj całości tylko fragment o który Ci chodzi... Tak trudno wyciąć kawałek tekstu? :evil: ( notatka dopisana już po skróceniu tekstu 8) )
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE

Obrazek

jelo
Młodzik
Posty: 645
Rejestracja: 08 listopada 2005, 13:30
Lokalizacja: Łódź

Postautor: jelo » 19 sierpnia 2007, 13:28

qBK pisze:edit qBK: Człowieku, nie cytuj całości tylko fragment o który Ci chodzi... Tak trudno wyciąć kawałek tekstu? :evil:


a tego to juz wogole nie rozumiem...

Czemu sie czepiasz? Gdyby to byl dlugi artykul to rozumiem, cytowac tylko krotkie fragmenty, ale przy takim krociutkim tekscie? Po co od razu taka zlosc?

Wiem ze to tak zupelnie do tematu nie nalezy :wink: :)

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 19 sierpnia 2007, 15:25

Notatkę doczepiłem już po edycji, tzn. widoczny teraz tekst jest skrócony, oryginalnie zacytowany był cały drugi post z tego wątku łącznie ze składem itd. a odnosił się tylko do sparingów. Wiem czepiam się, ale na początku jak mi zacytował cały artykuł (a w nim oprócz oryginalnych pogrubień dorzucił swoje - więc edytować umie) to nie wiedziałem o co mu chodzi :) Denerwujące jest to (pewnie nie tylko dla mnie, ale wszystkich forumowiczów) kiedy ktoś cytuje 60 linijek tekstu a odnosi się do pięciu...

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 19 sierpnia 2007, 17:31

Widze że przezemnie tworzą się kłutnie.Przepraszam, że zacytowałem tak dużo tekstu.
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE



Obrazek

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 19 sierpnia 2007, 19:08

Fan KS Odry brzeg pisze:Widze że przezemnie tworzą się kłutnie.Przepraszam, że zacytowałem tak dużo tekstu.


Nie stresuj się tak 8) a następnym razem cytuj kawałek do którego się odnosisz i będzie ok.


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości