Kibice!! co dalej ??

Moderator: qBK

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 12 stycznia 2008, 22:17

uuu ale był super doping dzisiaj na meczu :shock: szkoda gadac tylko wstyd przed telewizja byl pełen zal :x gdzie ci wierni fani sie podziali :?
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 12 stycznia 2008, 22:47

Mam nadzieje, że na na TĘCZE sie zmobilizujecie :wink:
T Ę C Z A
L E S Z N O

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 13 stycznia 2008, 00:44

wlodi9 pisze:Mam nadzieje, że na na TĘCZE sie zmobilizujecie :wink:


W co ty wierzysz :lol: Jak nie pojechali na klasyk do Polkowic to na Leszno sie zmobilizują
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

TyLkO AzS KKJG
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 23:45
Lokalizacja: Jelnia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: TyLkO AzS KKJG » 13 stycznia 2008, 00:58

Zapominacie sie troszke panowie i przesadzacie...z tymi napinkami na meczu to nie jest pilka nozna ochrona nam powiedziala"powychodzili z wiezienia i teraz szaleja"panowie musielismy czekac 20 min po meczu az wszyscy wyjda nie jechalismy autostrada bo ktos mial tam na nas czekac to jest smieszne wezcie sie zastanowcie co robicie przez caly mecz tylko raz cos tam zaspiewalismy a wy"WKS WKS"Panowie wiecej zrozumienia mniej napinki:/ :?
[b]"No co ty stary nowy zespól nowe plany, twoj świat niepoczytany?masz swoj klub kochany?
Ja pozdrawiam Poznan to jest ten dar ktory mamy"[b]

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 13 stycznia 2008, 08:09

FAN PLKK pisze:uuu ale był super doping dzisiaj na meczu :shock: szkoda gadac tylko wstyd przed telewizja byl pełen zal :x gdzie ci wierni fani sie podziali :?


A gdzie Ty byles? Trzeba bylo zapobiec temu wstydowi przed tv
Obrazek

Orange Boyyy
Żak
Posty: 279
Rejestracja: 31 października 2007, 21:12

Postautor: Orange Boyyy » 13 stycznia 2008, 08:37

MARAS pisze:
wlodi9 pisze:Mam nadzieje, że na na TĘCZE sie zmobilizujecie :wink:


W co ty wierzysz :lol: Jak nie pojechali na klasyk do Polkowic to na Leszno sie zmobilizują



I z tym się zgodzę 8)
Jak się bawić to się bawić drzwi wyje**ć okno wstawić !!!

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 13 stycznia 2008, 13:17

Piotro pisze:
FAN PLKK pisze:uuu ale był super doping dzisiaj na meczu :shock: szkoda gadac tylko wstyd przed telewizja byl pełen zal :x gdzie ci wierni fani sie podziali :?


A gdzie Ty byles? Trzeba bylo zapobiec temu wstydowi przed tv


tak stane sobie sam i bede krzyczał :roll:
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

MuFa
Żak
Posty: 431
Rejestracja: 16 listopada 2004, 23:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: MuFa » 14 stycznia 2008, 11:38

W sumie jak bylo nas w poprzednich sezonach wiecej i na kazdym meczu byl dobry doping jakos nie widzialem zebys sie garnal do dopingu, wiec skoncz p... ze teraz nagle chcialbys cos zrobic, a jesli tak to zbierz grupe ludzi i pokaz ze stac was, chodzi mi o mlodsze pokolenie na zorganizowanie dopingu na miare tego z lat poprzednich, odeszlo kilka osob i wszystko padlo. Chyba logiczne ze dozywotnio nie bede przychodzl na kazdy mecz i zdzieral gardla z racji wiekszej ilosci obowiazkow i braku czasu tak samo jak reszta ekipy z poprzednich lat. Pokaz z grupa kumpli ze poraficie cos zorganizowac a nie tylko narzekac.

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 14 stycznia 2008, 20:19

MuFa pisze:W sumie jak bylo nas w poprzednich sezonach wiecej i na kazdym meczu byl dobry doping jakos nie widzialem zebys sie garnal do dopingu, wiec skoncz p... ze teraz nagle chcialbys cos zrobic, a jesli tak to zbierz grupe ludzi i pokaz ze stac was, chodzi mi o mlodsze pokolenie na zorganizowanie dopingu na miare tego z lat poprzednich, odeszlo kilka osob i wszystko padlo. Chyba logiczne ze dozywotnio nie bede przychodzl na kazdy mecz i zdzieral gardla z racji wiekszej ilosci obowiazkow i braku czasu tak samo jak reszta ekipy z poprzednich lat. Pokaz z grupa kumpli ze poraficie cos zorganizowac a nie tylko narzekac.

Popieram!! trzeba zebrać się i kibicować jak za starych dobrych czasów, bierzcie kolegów naucz piosenki i przyjdź 30 na mecz z Rybnikiem spróbuję się coś zrobić !!

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 17 stycznia 2008, 11:50

MuFa pisze:W sumie jak bylo nas w poprzednich sezonach wiecej i na kazdym meczu byl dobry doping jakos nie widzialem zebys sie garnal do dopingu, wiec skoncz p... ze teraz nagle chcialbys cos zrobic, a jesli tak to zbierz grupe ludzi i pokaz ze stac was, chodzi mi o mlodsze pokolenie na zorganizowanie dopingu na miare tego z lat poprzednich, odeszlo kilka osob i wszystko padlo. Chyba logiczne ze dozywotnio nie bede przychodzl na kazdy mecz i zdzieral gardla z racji wiekszej ilosci obowiazkow i braku czasu tak samo jak reszta ekipy z poprzednich lat. Pokaz z grupa kumpli ze poraficie cos zorganizowac a nie tylko narzekac.


MuFa ja nie mam do Ciebie zadnych pretensji w zwiazku z tym tylko mówie ze ostatnio na meczu byli kibice a teraz nie było właściwie nikogo ale oczywiście chetnie pomoge w organizacji dopingu na mecze i sam tez chetnie dolacze i bede go wspieral pozdrawiam :wink:
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 17 stycznia 2008, 14:06

FAN PLKK pisze:
MuFa pisze:W sumie jak bylo nas w poprzednich sezonach wiecej i na kazdym meczu byl dobry doping jakos nie widzialem zebys sie garnal do dopingu, wiec skoncz p... ze teraz nagle chcialbys cos zrobic, a jesli tak to zbierz grupe ludzi i pokaz ze stac was, chodzi mi o mlodsze pokolenie na zorganizowanie dopingu na miare tego z lat poprzednich, odeszlo kilka osob i wszystko padlo. Chyba logiczne ze dozywotnio nie bede przychodzl na kazdy mecz i zdzieral gardla z racji wiekszej ilosci obowiazkow i braku czasu tak samo jak reszta ekipy z poprzednich lat. Pokaz z grupa kumpli ze poraficie cos zorganizowac a nie tylko narzekac.


MuFa ja nie mam do Ciebie zadnych pretensji w zwiazku z tym tylko mówie ze ostatnio na meczu byli kibice a teraz nie było właściwie nikogo ale oczywiście chetnie pomoge w organizacji dopingu na mecze i sam tez chetnie dolacze i bede go wspieral pozdrawiam :wink:

przyjdz 30 na mecz to sie zgadamy .. my zkolegami juz mamy plany na mecz z rybnikiem
i chcialby aby je wypalily wiec pozwolcie na raz zorganizować doping :D

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 17 stycznia 2008, 16:08

Ok. Mam nadzieje, ze nie skonczy sie tylko na deklaracjach na forum i zrobicie cos porzadnego!
Obrazek

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 17 stycznia 2008, 20:28

Piotro pisze:Ok. Mam nadzieje, ze nie skonczy sie tylko na deklaracjach na forum i zrobicie cos porzadnego!

no mowie ze mamy w planach .. i mysle ze wypali .. Pzyjemy zobaczymy

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 18 stycznia 2008, 20:21

z przyjemnoscia postaram wam sie pomóc i na pewno przyjde :wink:
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 01 lutego 2008, 19:06

FAN PLKK pisze:z przyjemnoscia postaram wam sie pomóc i na pewno przyjde :wink:

No mogłeś przyjść nam pomóc


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości