Moja piosenka o ODRZE

Moderator: qBK

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Moja piosenka o ODRZE

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 21 marca 2008, 16:29

Napisałem piosenkę o Odrze i o ciężkiej sytuacji ruchu kibicowskiego w Brzegu.

Piosenka jest na melodie sławnej w latach 70 piosenki Gyongyhaju Lany (Dziewczyna o Perłowych Włosach)
LINKI do tej piosenki:
http://pl.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0
http://pl.youtube.com/watch?v=xzOxowQxGDM&feature=related

1.
Jestem kibicem,brzeskiej Odry
Jednym z ostatnich, którzy zostali
W Brzegu już prawie, nie ma kibiców
Którzy wraz z Odrą, mecze wygrywali

Ref. x2
Hej kibicu, wracaj tu
Gdzie twa drużyna jak ze snu
Tu na ciebie, hala czeka
ADRES: Oławska dwa

2.
Nie ma wyników, bo nie ma kibiców
Nie ma kibiców, więc nie ma wyników
Nie ma tych wiernych, którzy ją kochali
Mowa o Odrze, kochanej drużynie

Ref. x2
Hej kibicu...

3.
Był Orlik, była Stal
Była Kama, teraz jest Odra
Zawsze był doping, we wszystkich epokach
Lecz teraz naszła, Epoka zerowa*

Ref. x2
Hej kibicu...

*Epoka zerowa - taka w której nikt nie kibicuje
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE

Obrazek

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 21 marca 2008, 19:06

Fajne. Muszę to przyznac- jesteś niezły!

PS Ruch kibicowski w Brzegu ma się dobrze i prężnie się rozwija!
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 22 marca 2008, 15:18

Piotro pisze:Fajne. Muszę to przyznac- jesteś niezły!

PS Ruch kibicowski w Brzegu ma się dobrze i prężnie się rozwija!
Pozdrawiam


Jak to się rozwija? Przecież każdy kto chodzi na mecze to wie jak jest teraz a jak było kiedyś.
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE



Obrazek

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 22 marca 2008, 16:25

2 częsć jest troszke nie teges, ale reszta na 5
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 22 marca 2008, 19:08

Mówisz o meczach koszykówki kobiet. A ja mówię o ruchu kibicowskim w Brzegu, który po wielu latach zastoju zaczyna powoli się rozwijać. Faktem jest, że na koszykówce to wszystko upadło, ale tak bywa. Wielu życzliwych ludzi było w naszym mieście, którym było nie w smak kibicowanie, co okazywali przy każdej nadarzającej się okazji na forach i meczach. Więc młodzi się zniechęcili. Tyle ode mnie. Życzę pomyślności na święta. Może za rok ktoś coś ruszy na hali przy Oławskiej.
Obrazek

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 23 marca 2008, 13:30

Nie wiem, czy coś ruszy, czy też nie... W chwili obecnej co mogę zaproponować? Jeśli komuś zależy na tym, aby dołożyć swoją cegiełkę w rozwój ruchu kibicowskiego w Brzegu, ma okazję wykazac się na BTP ("Stali"). W przeciwieństwie do działaczy Cukierków osobom związanym z KS BTP "Piast" Brzeg (P. Prezesowi i członkom Zarządu) o wiele bardziej zależy na kontaktach z kibicami i aby na każdym meczu przy ul. Sportowej był doping (uściślę: nie zawsze tak jest; nie na każdy mecz chłopakom udaje się zorganizować).
Co ważne! Nikt z działaczy KS BTP "Piast" nie wyganiał nigdy młodych kibiców ze stadionu! Żaden członek Zarządu jak do tej pory celowo nie ośmielił się nie wpuścić fanów brzeskiej "11-stki" na obiekt (w odróżnieniu od działaczy Cukierków!). Należy też nadmienić, iż z początku, dzięki uprzejmości P. Prezesa i Zarządu umożliwiono "Stalowcom" udanie się na kilka meczów wyjazdowych BTP (Domaszowice, Strzelce Op., Gronowice...).

P.S.1: Nie mówię, że niektórym członkom Zarządu KS BTP "Piast" jest na rękę, że kibice dopingują piłkarzy krzycząc "Stal" a nie "BTP", czy też "Piast", bo bym skłamał. Nikt jednak przy Sportowej nie wpadł jeszcze na "cudowny" pomył, aby przegonić swoich kibiców ze stadionu i kiedy się da, to kłaść im przysłowiowe kłody pod nogi.
P.S.2: To, że w Brzegu ruch kibicowski przechodzi kryzys, nie znaczy, że kibicowanie zamiera. Cieszy zainteresowanie poczynaniami piłkarzy KS BTP "Piasta" ("Stali"), czy też (przede wszystkim) zaczątkiem powrotu mody na ŚLĄSK w Brzegu (ta, tak, jeździ nas do Wrocka coraz więcej na Oporowską; uwaga - nie mówię, że na każdy mecz!).
P.S.3: Od jakiegoś czasu aktywnie nie udzielam się w tzw. "młynie" na meczach "Stalówki", żeby nie było nieporozumień. Chodzę czasem BTP lub Cukierki i widzę, co się dzieje... A dzieje się źle...

Pzdr!

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 24 kwietnia 2008, 12:32

A ja myślę i wiem że nie będzie kibiców jak GWARANT i PREZES nie zmienią swojego zdania do krzyczenia na meczach STAL, bo z tego co wiem to nikt nie zamierza dopingować swojej drużynie skandując "ODRA BRZEG"


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość