OSTRZEŻENIA

podforum organizacyjno - porządkowe
Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

OSTRZEŻENIA

Postautor: simon » 17 grudnia 2006, 09:38

Na razie jedno przypadkowe (próba robocza) - już zdjęte Kubie

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 17 grudnia 2006, 09:40

Ale taki temat powinien być gdzieś gdzie każdy będzie go widział. Pisać mogliby tylko moderatorzy aby uzasadniać swoje decyzje "obdarowania" kogoś ostrzeżeniem.

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 17 grudnia 2006, 09:48

dobra, pomyślimy - ale błagam... później :?


Ps. i ciszej.....


:wink:

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 18 grudnia 2006, 14:31

ja przez pomyłke dałem komus z gorzowa ostrzezenie - ale juz naprawilem co trzeba. musze sie przyzyczaic do tych plusikow i minusikow :D
reloaded :]

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 19 grudnia 2006, 16:42

mój pierwszy raz :lol: :wink:
wlepilem ostrzezenie użytkownikowi - "orzel11" za tekst na podforum Polkowic w temacie traktujacym o meczu Brzeg-Polkowice
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Waldi
Kadet
Posty: 1488
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 14:42

Postautor: Waldi » 19 grudnia 2006, 17:16

Szymon pisze:mój pierwszy raz :lol: :wink:
wlepilem ostrzezenie użytkownikowi - "orzel11" za tekst na podforum Polkowic w temacie traktujacym o meczu Brzeg-Polkowice


za taki tekst proponowałbym od razu 3 ostrzeżenia.

qBK
Młodzik
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwietnia 2005, 12:07
Lokalizacja: Bg/Wro
Kontaktowanie:

Postautor: qBK » 19 grudnia 2006, 17:23

Wg mnie co najmniej dwa - bo tam są dwa takie same teksty :lol: Czyli po jednym za każdy, sprawiedliwie.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 19 grudnia 2006, 19:06

Jako, ze oba posty były napisane z kilkuminutową różnicą (wiec mozna wyłączyć tzw. przypadek zamieszczenia dwoch identycznych postow), co swiadczy o premedytacji autora, pozwolilem sobie dodac do jego "kolekcji" drugie ostrzezenie. Takich ludzi trzeba od razu na wejście temperowac, zeby potem nie bylo z nimi problemu :evil:

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 19 grudnia 2006, 19:13

A ja mam takie pytanko z ciekawości... bo chyba tego nie ustaliliśmy... czy właściciel ostrzeżenia dostaje o jego otrzymaniu jakieś info? Na priv albo cuś...

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 19 grudnia 2006, 21:30

Tego nie dograliśmy - ale umowa jest taka, że ogólnie otwartą informację trzeba zamieścić tu:

http://kosz.webd.pl/kkforum/viewtopic.php?t=5551

Na nowym/starym podforum: Propozycje-Ogłoszenia-Organizacja forum

No bo ostrzeżenia poza karą sprawują także funkcję edukacyjną - a sam ostrzeżony widzi 'punkcik" przy swoim poście i jego "broszka" czy się tym zainteresuje głębiej...

Jak chcecie wysyłać prv to oczywiście nie widzę mankamentu...

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 19 grudnia 2006, 21:37

Tz. że co?? Dając kolesiowi ostrzeżenie powinienem napisać w tamtym temacie, tak??
I mam to napisać teraz czy już sobie darować??
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS





Obrazek

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 19 grudnia 2006, 21:37

simon pisze:(...) sam ostrzeżony widzi 'punkcik" przy swoim poście i jego "broszka" czy się tym zainteresuje głębiej...
(...)


No właśnie czy zobaczy to następna sprawa;) Ciężko o efekt edukacyjny, jeśli taka osoba po prostu od razu po przewinieniu nie zobaczy ewidentnej kary się z nim łączącej. Może warto się zastanowić nad systemem informacji na priv o ostrzeżeniach? Osoba udzielająca czy jeden z Adminów? A może dałoby się automatycznie? Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 19 grudnia 2006, 22:24

moze automatyczna wiadomosc po drugim i czwartym ostrzezeniu? (czyli tuz przed "pierwsza karą" i "druga karą") - bo jedno ostrzezenie to kazdemu sie moze trafic - nikt nie jest idealny...

pozdrawiam i dobranoc:]
reloaded :]

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 19 grudnia 2006, 22:48

Z "automotyzmem" to nie wiem czy się da, ale oczywiście byłoby najlepiej... Viallos, jak tam?

Powiedzmy na razie tak... - zawsze będzie jakieś "ale" i idiotyczne pretensje do osoby "dającej" ostrzeżenia, robienie "piany" w miednicy i wołanie o zaprzestanie cenzury czy takie tam wymysły...

Ustalmy więc w sposób sztywny i oczywisty - że osoba dająca ostrzeżenie zawsze pisze "co i za co" w wątku we wsparciu, tak byśmy wiedzieli co się dzieje - a informację i ew. pierniczenie ja biorę na siebie - a co tam... :wink:

.....................................................
końcowe ustalenia:

1./ Dajemy ostrzeżenie.
2./ Uzasadnienie+opis we wsparciu - (tu nie ma dyskusji co do "czy", Wasza ocena jest ostateczna - proszę oczywiście o mniej/więcej zachowywanie równych/odpowiednich proporcji co do zajścia, jego kalibru i osoby... nie muszę mówić, że "co wolno wojewodzie..." - mam na myśli starych forumowiczów i takich, co w 4 poście robią przegięcia... Oczywiście pamiętajmy, że 'nowi" potrzebują troszkę czasu a i persfazji zamin się wyrobią nieco - słowem u starych lekko przymróżamy oko na "lightowe" przypały - u nowych najpierw informujemy o czekających represjach... rozumiem, że jak ktoś "wjedzie" w forum jak ostatnie zajście na CCC - to nie ma wybacz...
3./ Ja, lub inny adm zajmuje się resztą.

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 20 grudnia 2006, 03:51

Właśnie myślałem, że tak będzie najlepiej... Oczywiscie, dbajac o los KKForum, Viallos ma milion rzeczy o wiele ważniejszych na głowie, niz takie informowanie, więc najprościej będzie gdy będzie to działką dwóch jemu pobocznych;) ... bo oczywiście Simon nie zostawię Cię z tym... :) Możemy się np umówić, że jeden tydzień Ty, następny ja wysyłamy do danych delikwentów lakoniczne informacje o ostrzeżeniu. Nie ma co się wdawać w takich privach w żadne dyskusje.

Pozdrowionka!


Wróć do „Wsparcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości