Klasyfikacja końcowa
1. AZS KK - 2 zw.
2. Odra - 2 zw.
3. Pabianice - 1 zw.
4. Bydgoszcz - 1 zw.
Za jakąś godzinkę więcej, wyniki, punkty i krótka relacja.
Przed sezonem 2007-08
Moderator: qBK
Turniej o Puchar Prezesa KS Odra Brzeg - dzień II (sobota, 15 września)
MTK Pabianice - Kadus Bydgoszcz 77:63 (13:16, 20:20, 21:15, 23:12)
MTK: Marta Błaszczyk 21, Diana Matfiejeva 19, Ludmiła Lubarska 13, Rumiana Nikolovska 11, Ewelina Gala 10, Katarzyna Szymańska 3, Marta Hałęza 0, Katarzyna Salska 0, Joanna Bogacka 0, Aleksandra Szałecka 0.
Kadus: Justyna Kostencka-Janik 10, Iwona Płóciennik 9, Joanna Kędzia 8, Magdalena Gabrych 8, Katarzyna Żołądkiewicz 8, Aleksandra Kaja 7, Lidia Kopczyk 5, Agnieszka Golemska 4, Sabina Parus 3, Martyna Myśków 1.
Cukierki Odra Brzeg - AZS KK Jelenia Góra 61:65 (15:20, 16:20, 15:10, 15:15)
Odra: Joei Clyburn 17, Jekaterina Dworska 10, Daria Cybulak 10, Magdalena Rzeźnik 7, Mirela Pułtorak 6, Agata Bachryj 6, Justyna Daniel 5, Małgorzata Kudłak 0.
AZS KK: Natalia Małaszewska 28, Joanna Dłutowska 14, Agnieszka Kret 12, Agnieszka Balsam 5, Dorota Wójcik 4, Dorota Arodź 2, Beata Andrzejczak 0.
AZS KK Jelenia Góra - Kadus Bydgoszcz 45:52 (12:16, 11:9, 12:18, 10:9)
AZS KK: Natalia Małaszewska 20, Joanna Dłutowska 10, Dorota Arodź 7, Agnieszka Kret 6, Dorota Wójcik 2, Agnieszka Balsam 0, Beata Andrzejczak 0.
Kadus: Katarzyna Żołądkiewicz 11, Justyna Kostencka-Janik 11, Agnieszka Golemska 8, Iwona Płóciennik 8, Aleksandra Kaja 7, Lidia Kopczyk 5, Joanna Kędzia 2, Magdalena Gabrych 0.
Cukierki Odra Brzeg - MTK Pabianice 76:67 (18:13, 22:20, 15:22, 21:12)
Odra: Jekaterina Dworska 18, Mirela Pułtorak 16, Małgorzata Kudłak 15, Joei Clyburn 14, Justyna Daniel 6, Daria Cybulak 5, Agata Bachryj 2.
MTK: Marta Błaszczyk 24, Ludmiła Lubarska 15, Katarzyna Salska 9, Ewelina Gala 7, Rumiana Nikolovska 5, Diana Matfiejeva 4, Joanna Bogacka 3.
MTK Pabianice - Kadus Bydgoszcz 77:63 (13:16, 20:20, 21:15, 23:12)
MTK: Marta Błaszczyk 21, Diana Matfiejeva 19, Ludmiła Lubarska 13, Rumiana Nikolovska 11, Ewelina Gala 10, Katarzyna Szymańska 3, Marta Hałęza 0, Katarzyna Salska 0, Joanna Bogacka 0, Aleksandra Szałecka 0.
Kadus: Justyna Kostencka-Janik 10, Iwona Płóciennik 9, Joanna Kędzia 8, Magdalena Gabrych 8, Katarzyna Żołądkiewicz 8, Aleksandra Kaja 7, Lidia Kopczyk 5, Agnieszka Golemska 4, Sabina Parus 3, Martyna Myśków 1.
Cukierki Odra Brzeg - AZS KK Jelenia Góra 61:65 (15:20, 16:20, 15:10, 15:15)
Odra: Joei Clyburn 17, Jekaterina Dworska 10, Daria Cybulak 10, Magdalena Rzeźnik 7, Mirela Pułtorak 6, Agata Bachryj 6, Justyna Daniel 5, Małgorzata Kudłak 0.
AZS KK: Natalia Małaszewska 28, Joanna Dłutowska 14, Agnieszka Kret 12, Agnieszka Balsam 5, Dorota Wójcik 4, Dorota Arodź 2, Beata Andrzejczak 0.
AZS KK Jelenia Góra - Kadus Bydgoszcz 45:52 (12:16, 11:9, 12:18, 10:9)
AZS KK: Natalia Małaszewska 20, Joanna Dłutowska 10, Dorota Arodź 7, Agnieszka Kret 6, Dorota Wójcik 2, Agnieszka Balsam 0, Beata Andrzejczak 0.
Kadus: Katarzyna Żołądkiewicz 11, Justyna Kostencka-Janik 11, Agnieszka Golemska 8, Iwona Płóciennik 8, Aleksandra Kaja 7, Lidia Kopczyk 5, Joanna Kędzia 2, Magdalena Gabrych 0.
Cukierki Odra Brzeg - MTK Pabianice 76:67 (18:13, 22:20, 15:22, 21:12)
Odra: Jekaterina Dworska 18, Mirela Pułtorak 16, Małgorzata Kudłak 15, Joei Clyburn 14, Justyna Daniel 6, Daria Cybulak 5, Agata Bachryj 2.
MTK: Marta Błaszczyk 24, Ludmiła Lubarska 15, Katarzyna Salska 9, Ewelina Gala 7, Rumiana Nikolovska 5, Diana Matfiejeva 4, Joanna Bogacka 3.
-
- Żak
- Posty: 379
- Rejestracja: 14 stycznia 2007, 21:36
- Lokalizacja: Pabianice
- Fan KS Odry brzeg
- Żak
- Posty: 207
- Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
- Lokalizacja: z okolic Brzegu
qBK pisze:Plan przygotowań Cukierków do sezonu: /info za qiero - ForumBrzeg, + aktualizacje własne/
15.08 - spotkanie trenerów z zawodniczkami
16-18.08 - treningi w Brzegu
19-31.08 - obóz w Kobylej Górze
8.09 - mecz sparingowy ODWOŁANY
14-15.09 - Turniej o Puchar Prezesa KS Odra Brzeg
21-23.09 - turniej wyjazdowy w Czechach
28-30.09 - VIII Memoriał im. Włodzimierza Siudy o Puchar Burmistrzów Brzegu i Wołczyna (dwa pierwsze dni w Wołczynie, trzeci dzień w Brzegu)
5-6.10 -III Święto Brzeskiej Koszykówki
13.10 - mecz sparingowy
17.10 - mecz Ford Germaz Ekstraklasy: Cukierki Odra Brzeg - SMS PZKosz Łomianki
Jest jakiś plan III Święta Brzeskiej Koszykówki.
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości