Anna DeForge

Jeśli Twój zespół nie ma jeszcze osobnego podforum, pokaż w tym dziale, że na to zasługuje!

Moderatorzy: sawa_JGora, ludzik76, Platini, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 24 grudnia 2008, 17:28

Rodzinne święta z DeForge


Anna DeForge przez trzy lata była liderką Wisły Can-Pack Kraków, prowadząc koszykarki spod Wawelu do trzech mistrzowskich tytułów. W rozmowie z INTERIA.PL opowiada jak spędzi tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

- Boże Narodzenie to moje ulubione święta. Choinka, dekoracje, kolorowe lampki, pieczenie, gotowanie, a także śnieg. Uwielbiam ten czas - przyznaje Amerykanka.

INTERIA.PL: Opowiedz, jak spędzisz tegoroczne święta?

Anna DeForge: - W domu w Wisconsin, w towarzystwie najbliższych. W tym czasie tradycyjnie poprowadzę mój obóz koszykarski w rodzinnym mieście. To już dziewiąta edycja.

Jesteś tradycjonalistką, preferującą domowe święta, czy może chciałabyś kiedyś wyjechać na ten czas na przykład na tropikalną wyspę?

- Zawsze spędzałam święta w domu i nie zamierzam tego zmieniać. Jestem bardzo rodzinną osobą, dlatego bardzo odpowiada mi świąteczna atmosfera w rodzinnym gronie.

Jak przygotowujesz się do świąt?

- Jak wszyscy inni. Czas pochłaniają mi zakupy, zakupy i jeszcze raz...zakupy.

W ciągu ostatnich lat, ze względu na występy w Europie nie miałaś wiele czasu, by nacieszyć się świętami. Jak wygląda sytuacja w tym roku?

- Największa różnica jest taka, że nie musze się ze wszystkim tak śpieszyć. Jestem wypoczęta i zrelaksowana, a to już jest dla mnie miłym prezentem.

Skoro jesteśmy w temacie prezentów. Wolisz dawać, czy otrzymywać podarunki?

- Zdecydowanie wolę dawać. Zwłaszcza dzieciom moich najbliższych. Wzruszam się, kiedy widzę ich radość i uśmiechnięte buźki.

Jest jakieś danie świąteczne, za którym przepadasz?

- Nie mam ulubionego dania. Moja mama jest kapitalną kucharką, także cokolwiek przygotuje, zawsze jesteśmy zadowoleni i...najedzeni!

Czego życzysz swoim fanom w Polsce na święta i zbliżający się rok?

- Życzę Wam zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, a także wszystkiego dobrego w nowym, 2009 roku. Cieszcie się sezonem.

Rozmawiał: Dariusz Jaroń

źródło informacji: INTERIA.PL
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 19 maja 2009, 20:22

Anka wprawdzie już nie jest zawodniczką Wisły od jakiegoś czasu(hehe), ale to chyba najodpowiedniejsze miejsce żeby zareklamować nowy image strony :wink:
zapraszamy zatem na:
http://www.annadeforge.pl/
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Inne kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości