Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Kuba » 26 września 2009, 17:53

Od jakiegoś czasu obserwuje dziejące się wokół klubu rzeczy i przecieram oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie było. Zaczęło się wszystko od zupełnie niepotrzebnej zmiany nazwy klubu. Każdy, kto jest choćby najmniej zainteresowany w temacie domyśla się, co mogło być tego powodem. Ale pytam się - po co? aż tak Orzeł wadził wszystkim w nazwie? Druga sprawa - turniej. a właściwie informacja o nim. Żadnych plakatów, beznadziejna promocja w mediach. zupełnie, jakby kibice nie byli mile widziani. pod halą informacja, ze po ostatnim meczu turnieju spotkanie z kibicami. Tylko, że nie wszyscy (o czym przekonalem się w rozmowach na hali) czytają całe dziesiątki karteluszek wywieszonych na drzwiach. Nie było nawet informacji przekazanej spikerowi, by wspomniał o tym spotkaniu. jakby było mało - spotkanie koniec końców nie doszło do skutku, choć po ostatnim meczu (jak nigdy) ludzie zostali na widowni i czekali. po paru minutach jednak było już pusto. Wszystko ok - rozumiem, że mogły nie dotrzeć jakieś "suweniry" przygotowane dla kibiców, ale przecież nie po to wszyscy zostali na hali (nie bylo wiadomo o żadnych niespodziankach). ludzie zostali na trybunach by porozmawiac z zawodniczkami, trenerami, moze nawet i zarządem klubu. a tymczasem bez ŻADNEJ informacji do spotkania po prostu nie doszło. kolejna rzecz to idiotyczny pomysł zorganizowania prezentacji zespołu w Lubinie! :| kolejny przykład o tym, jak NIE informować kibiców o planowanym evencie - informacji na klubowej stronie żadnych, jedynie skromna wzmianka znaleziona w Gazecie Wrocławskiej kilka dni przed turniejem (a prezentacja miala byc dzis). do ostatnich chwili łudziłem się, że jakakolwiek informacja pokaże się chociażby na stronie www. ale się nie doczekałem. Dlaczego? okazało się bowiem, że prezentacji nie było. i znów pytanie - gdzie były jakiekolwiek informacje dla kibiców o odwołaniu tej "wielkiej imprezy w lubińskiej Cuprum Arenie"?! beznadziejna informacja przed i żadnej (przynajmniej nie znalezionej przeze mnie) o odwołaniu. Czy mecze ligowe również będą tak rewelacyjnie promowane? Jesteśmy chyba jedyną drużyną z "czoła ligi", która nie miała prezentacji! Nie tak wyobrażałem sobie organizację tego wszystkiego... ostatnia sprawa - turniej w Lesznie. nasze panie rozegrały wczoraj i dziś emcze kontrolne i trudno się doszukać jakichkolwiek informacji o rezultatach... Jeszcze nigdy nie było tak fatalnie pod względem informowania kibiców o wydarzeniach wokół klubu. również nigdy nie graliśmy w finale, więc jeśli i to ma się zmienić, to o przedsezonowych rewelacjach nikt nie będzie pamiętał... ;-)

Roberto930
Żak
Posty: 265
Rejestracja: 07 października 2008, 19:24
Lokalizacja: BRZEG

Re: źle się dzieje...

Postautor: Roberto930 » 26 września 2009, 20:59

Co do turnieju w Lesznie to wydaje mi się, że to wina organizatorów :roll: ... na leszczyńskich stronach informacyjnych pojawiają się jakieś szczątkowe informacje (i to wyłącznie o Tęczy). Na oficjalnej stronie klubu nie ma żądnych informacji.

Co do wyników:

I dzień
Super-Pol Tęcza Leszno - CCC Polkowice 54:60 (14:11, 14:17, 13:20, 13:12)
Artego Bydgoszcz - Odra Brzeg 54:64 (15:17, 8:14, 13:15, 18:18)

II dzień
Finał: CCC Polkowice - Odra Brzeg 53:64 (14:17, 17:16, 12:20, 10:11)
Mecz o 3 miejsce: Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz 71:41

Żródło:
http://www.sportowefakty.pl
http://www.forumbrzeg.pl
http://panorama.media.pl

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: źle się dzieje...

Postautor: ginda » 26 września 2009, 22:58

Kuba, nie oczekujmy zbyt wiele od MKS Polkowice :wink: skoro klub zatrudnia osobę na prowadzenie strony, który ma inne ważniejsze sprawy niż prowadzenie strony. Ale im to wisi i K. Kaptur jedzie na 4 fronty, czyli TV Polkowice, Lubuska, strona koszykówki, Gazeta Polkowicka.
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Re: źle się dzieje...

Postautor: SEP-CE » 28 września 2009, 22:18

Tak to jest, gdy kibica ma się w d***e, bo taka jest prawda.

Ale Gida zobacz ile zajmuje napisanie czegos w stylu:
"Prezentacja drużyny w Cuprum Arena w Lubieni została odowłana - przepraszamy" (mi wyszło 6,23s ;) )
I czy to takie trudnie? Albo napisac przynajmniej wynik z meczu, bo praktycznie to przecietnego kibica interesuje.
Nie pucując - lepiej było gdy takimi sprawami zajmowała się swego czasu kompetentna osoba.

A co do zmiany klubu...
Dlaczego działacze tak boja sie tego Orła? Dlaczego boją się tego, że w Polkowicach ludzie zaczeli utożsamiac się z nim? A moze działanie osób trzecich :?:


Ps. Gdize dowiem sie w jakich godzinach działa biuro klubu bo też nigdzie nie mogę info znaleźc :roll:

plk_ONeal
Amator
Posty: 150
Rejestracja: 09 sierpnia 2004, 14:05
Lokalizacja: Polkowice

Re: źle się dzieje...

Postautor: plk_ONeal » 04 października 2009, 12:32

SEP-CE pisze:

Ps. Gdize dowiem sie w jakich godzinach działa biuro klubu bo też nigdzie nie mogę info znaleźc :roll:


7.00 (księgowe) do 15.00 (księgowe) i 16.00 (Gosia i Marta).
PLKK: Where amazing happens... With beauty!!!

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: źle się dzieje...

Postautor: ginda » 04 października 2009, 18:54

Jeszcze mam pytanie kiedy informatycy klubowi :wink: poradzą sobie z wirusem na stronie 8) Teraz 3ligowy Górnik Polkowice lepiej marketingowo wygląda. Robią jakieś akcje, choć nie daje im szans powodzenia. Powstał kanał na jutubie o KSG na stronie ciągle jakieś informacje, a w Ekstraklasowym klubie zrobią magazyn raz na miesiąc dzięki TVPCE(i to jeszcze w internecie nikomu on nie chodził poza osobie która go dawała na internet), a ja juz bym wolał, żeby każdy wywiad pomeczowy z TV Polkowickiej był wrzucony na stronę z jakimś podsumowaniem dotyczącego meczu(mi by nawet starczył zapis audio z konferencji prasowej), a nie czekać na Magazyn cały miesiąc, w którym jest mowa o meczu o którym każdy już zdążył zapomnieć. Na KSG i TPH dadzą też kapownik czy coś tam, a tu nic, ile to zrobić gazetkę na 4 strony z jakimś mini wywiadem i dodać coś od siebie :lol: :lol:
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: źle się dzieje...

Postautor: Kuba » 13 października 2009, 17:05

ginda pisze: Na KSG i TPH dadzą też kapownik czy coś tam, a tu nic, ile to zrobić gazetkę na 4 strony z jakimś mini wywiadem i dodać coś od siebie :lol: :lol:


widzę, że forum jest neizwykle poczytne :lol: na meczu z Energą pojawiły się śladowe ilości "kapowników" - duże slowo. Jestem przekonany, że nie wszyscy je widzieli, takze pozwole sobie na pewną charakterystykę - trzy spięte ze sobą kartki A4 - na peirwszej krótkie "wprowadzenie" do meczu, a druga i trzecia to.... składy obu drużyn. na stronie nr 2 składy Polkowic i Torunia, przewracamy kartke i tam ponownie (inaczej ulożone, bez wzrostów, pozycji itd) składy obu drużyn :) Jest postęp, ale myślę, że nie mowie tylko w swoim imieniu - gratuluję inicjatywy, cieszę się, że "coś drgnęło", ale poprawki i udoskonalenia są neizbędne.


ps - ktoś może przypadkiem się orientuje, jak dlugo jeszcze dziewczyny będą grały w starych strojach? :oops: :? :roll:

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Re: źle się dzieje...

Postautor: Mały » 13 października 2009, 17:28

Kuba pisze:
ginda pisze:ps - ktoś może przypadkiem się orientuje, jak dlugo jeszcze dziewczyny będą grały w starych strojach? :oops: :? :roll:




Z racji tego, ze "nadruku" na nowych strojach nie dało sie zapewnie usunac.. bo jak mi sie wydaje nie byl to jakis przyklejany nadruk... tylko cos w stylu farby.... to pewnie poszlo zamowienie na nowe stroje + doliczyc czas na kolejny nadruk (chyba, ze robia to odrazu) ... wiec moze to troche potrwac( w sumie juz trwa troche) .... wiec moze niedlugo :wink:

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: źle się dzieje...

Postautor: ginda » 13 października 2009, 19:49

Postęp jest. Mam nadzieje, że kapownik się rozwinie mimo, że go nawet nie widziałem. Nakład powinien być dużo większy, bo hali frekwencja elegancka, co cieszy. Nawet pochwalę klub, bo ludziom chyba na prawdę się podoba walka naszych na parkiecie i przychodzą :wink:
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Re: źle się dzieje...

Postautor: SEP-CE » 13 października 2009, 21:04

Tzn. są wyniki, są kibice... Wygrana z Wisłą, Lotosem, dla ludzi którzy kojarzą "z lekka" koszkówkę kobiet były sygnałem : "Oho... CCC jest dobre, pójdę na jeden mecz o zobaczę". Może przytrafic się 1 przegrana, na halę przyjdzie mniej osób. A tak naprawdę to mnie nie cieszy tak bardzo ta frekfencja... Bo 3,4 lata temu na meczach np. z takimi zespołami jak Lotos czy Wisła, nie było wolnych miejsc, a zeby kupic bilet z dobrym miejscem to trzeba było kupic w przedsprzedaży!
W sumie pamietając frekfencję z nieudanego sezonu to ta frekfencja nie jest zła. Ale tutaj znwou nasuwa się - czemu oni wtedy nie rpzychodzili? SĄ WYNIKI, SĄ KIBICE (chwilowi)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Kuba » 17 października 2009, 21:27

no i nie mogę się powstrzymać i piszę: GRATULACJE! w końcu pojawiło się coś solidnego przed meczem. dobry materiał, druk w kolorach, dobry pomysł :) w sumie przyczepić można się jedynie do: a) ilości materiału do lektury, b) nieco zniekształconego zdjęcia Darii, c) jednego złego przeniesienia wyrazu w tekscie - zamiast "gorzo-wianki" pojawiło się "gorzow-ianki", ale być może już się czepiam ;) Oby tak dalej :)

Awatar użytkownika
pafelek
Żak
Posty: 206
Rejestracja: 21 października 2007, 09:54
Lokalizacja: POLKOWICE
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: pafelek » 17 października 2009, 23:10

Skoro to temat "Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??" to ja napisze krotko: KIBICE

Stojac posrodku hali wsrod wlasnych sektorow ma sie wrazenie, ze jest sie pomiedzy sektorami druzyn przeciwnych i kazdy krzyczy sobie swoje. Jedni przekrzykuja drugich, a przykre jest to, ze wszyscy sa z Polkowic i kibicuja tej samej druzynie :roll:

Szkoda, ze nie mozecie byc na boisku to posluchalibyscie tego przekrzykiwania sie, a nie kibicowania (pisze o tym co slychac z trybun polkowickich, bo jesli sa kibice przyjezdni wowczas to normalne jest to, ze sie przekrzykuja).

Drodzy kibice Orła i CCC czy na hali nie bedzie juz normalnego/wspolnego dopingu, bo to kolejny sezon balaganu na trybunach :( Piknik to tez kibic i tez ma prawo sobie pokrzyczec na meczu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Mały » 17 października 2009, 23:54

pafelek pisze:Drodzy kibice Orła i CCC czy na hali nie bedzie juz normalnego/wspolnego dopingu, bo to kolejny sezon balaganu na trybunach :( Piknik to tez kibic i tez ma prawo sobie pokrzyczec na meczu :mrgreen:




Jeszcze pafelku powiedz co uważasz za "normalny" doping... Czy skandowanie przez caly mecz nazwy producenta butów "CCC, CCC ,CCC...." i tak co 10min wowczas gdy sie owe pikniki podnieca... Czy doping zorganizowanej grupy tych mlodych ludzi (czyt. nas), ktory trwa cale 40min niezaleznie od wyniku, jest urozmaicony, a przede wszystkim nawiazujacy do tradycji... :?: pozdrawiam ...


ps. Temat rzeka ....

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: ginda » 30 października 2009, 16:58

sorka za offtopic :wink: BRAWO!
http://www.youtube.com/user/ccckosz
W końcu na YT zrobili. Teraz tylko czekam, żeby wkładali relacje po każdym meczu.
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Kuba » 30 października 2009, 18:35

ginda pisze:sorka za offtopic :wink: BRAWO!
http://www.youtube.com/user/ccckosz
W końcu na YT zrobili. Teraz tylko czekam, żeby wkładali relacje po każdym meczu.


no i zajebiście :) idziemy do przodu ;-) tylko czekać, czym znów zostaniemy zaskoczeni ("kapownik", kanał na YT)


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości