Ekstraklasa

Pisz o czym chcesz

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa

Postautor: FAIR PLAY » 31 lipca 2009, 15:47

haha ale zes teraz sie spytal :D a nawet jakby to co by tam zrobila? mistrz Polski... co oznacza to zobaczylismy, jedyny klub na jaki mozna liczyc w pucharach to po raz kolejny lech - moze nie jestem obiektywny, ale... legła - wynik wywiozla wczoraj dobry, ale kibice pokazali ze sa ze stołycy, tj standardzik akurat, polonia - rywal trudny, u siebie 1 w plecy tragedii nie robi, ale trzeba strzelic jedna bramke wiecej i to bez Mynara. Lech juz awansowal. zobaczymy jak to bedzie, badzmy dobrej mysli aczkolwiek w Polonie nie wierze, Legła moze do nastepnej przejdzie w ich grupe nie wierze.
Obrazek

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Ekstraklasa

Postautor: BARTOLINO » 31 lipca 2009, 16:10

FAIR PLAY pisze:haha ale zes teraz sie spytal :D a nawet jakby to co by tam zrobila? mistrz Polski... co oznacza to zobaczylismy, jedyny klub na jaki mozna liczyc w pucharach to po raz kolejny lech - moze nie jestem obiektywny, ale... legła - wynik wywiozla wczoraj dobry, ale kibice pokazali ze sa ze stołycy, tj standardzik akurat, polonia - rywal trudny, u siebie 1 w plecy tragedii nie robi, ale trzeba strzelic jedna bramke wiecej i to bez Mynara. Lech juz awansowal. zobaczymy jak to bedzie, badzmy dobrej mysli aczkolwiek w Polonie nie wierze, Legła moze do nastepnej przejdzie w ich grupe nie wierze.


Ten wpis nagradzam plusikiem. Bądź uprzejmy nie przekręcać złośliwie nazwy drużyny.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa

Postautor: FAIR PLAY » 31 lipca 2009, 20:37

NIE JESTEM ZLOSLIWY, W POZNANIU TAK SIE MOWI... JAK NAPISZE PYRA TO TEZ MI UWAGE ZWROCISZ? pozdr LEVADIA.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco
Junior
Posty: 2575
Rejestracja: 22 października 2004, 17:01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa

Postautor: Marco » 31 lipca 2009, 21:09

ale kibice pokazali ze sa ze stołycy


Internetowe wydanie tygodnika „The Copenhagen Post” rzuca nowe światło na wczorajszy mecz Legii z Brøndby. Serwis skupia się na ofierze duńskich chuliganów – 36-latku, który jest w krytycznym stanie. Ani słowa nie ma o... chuliganach Legii.

Mężczyzna w wieku 36 lat, który przyszedł na mecz pucharowy z 8-letnim synkiem, jest w krytycznym, ale stabilnym stanie. Został trafiony ogniem rzymskim odpalonym z trybuny dopingujących kibiców. Według relacji „The Copenhagen Post” petarda rozerwała mu żołądek. Chłopiec również ucierpiał, ale jego obrażenia są nieznaczne.

Co istotne, serwis CPHPost.dk ani słowem nie wspomina o chuliganach Legii. Owszem, podaje, że zatrzymano 113 osób, jednak jako przyczynę podaje zamieszki wybuchłe po meczu na stadionie, podczas których podpalony został telebim. Polskie media tymczasem zatrzymania przypisywały niemal wyłącznie chuliganom z Polski i sugerowały, że doszło do nich przed meczem i na początku, pod stadionem, gdzie zgromadzili się warszawiacy i przedstawiciele Polonii. Duński serwis nie rozgranicza zatrzymań.

Szef ochrony na stadionie zapowiada, że ukarani zostaną wszyscy odpowiedzialni za zajścia. Nagrania z 59 kamer na obiekcie są dziś analizowane. Spośród 113 zatrzymanych osób aż 108 zwolniono, ponieważ ich zatrzymanie miało jedynie charakter prewencyjny. Tylko piątka usłyszała zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

W materiale nie ma ani słowa o polskich chuliganach, jest za to informacja o tym, że chuligani Brøndby bardzo często w ostatnich latach dawali o sobie znać.

źródło: CPHPost.dk


i co mądralo?

Byłes w Kopenhadze?! Jeśli nie to grzecznie powiem zamilcz.

FAIR PLAY pisze:NIE JESTEM ZLOSLIWY, W POZNANIU TAK SIE MOWI...

taaa napewno :lol: chyba wsrod kompleksiarzy

JAK NAPISZE PYRA TO TEZ MI UWAGE ZWROCISZ?

to jest powszechnie przyjęte określenie,
[pozdr LEVADIA.


:lol: :lol: :lol:

A my WISŁA!
Obrazek
Obrazek
WislaLive.pl

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa

Postautor: Szymon » 31 lipca 2009, 22:17

FAIR PLAY pisze:NIE JESTEM ZLOSLIWY, W POZNANIU TAK SIE MOWI... JAK NAPISZE PYRA TO TEZ MI UWAGE ZWROCISZ? pozdr LEVADIA.



Może i nie jesteś złosliwy, ale ZAKOMPLEKSIONY (jak napisał Marco) jak najbardziej!
I nie ważne jak się w Poznaniu mówi..... równie dobrze ktoś może napisać np. "zdechł Poznań" i stwierdzić że w jakiejś Wólce tak sie potocznie mówi o Kolejarzu! Będzie Ci miło??

A pozatym, zerknij w regulamin, punkt 9!!!!
Koniec i kropka!!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Ekstraklasa

Postautor: hermes46 » 02 sierpnia 2009, 07:32

jezeli zwórcono mi uwage ze na Bydgoszcz w Toruniu mowi sie Ty... to faktycznie macie racje nie powinno sie zniekształcac nazwy klubów i miast z których klub pochodzi.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Semper fidelis
Nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 14 października 2009, 20:17

Re: Ekstraklasa

Postautor: Semper fidelis » 24 listopada 2009, 10:25

Sypniewski: już nie piję. Wrócę(fot. PAP) AAA
Super Express/WP.PL | 2009.11.24 09:24

Był jednym z największych talentów polskiej piłki ostatnich kilkunastu lat, miał szansę wyjazdu na mundial, ale alkohol zniszczył jego karierę, Po wyjściu z więzienia Igor Sypniewski zamierza wrócić do wielkiej piłki. Już rozpoczął treningi.


Kilka lat temu Sypniewski był na samym szczycie. W barwach Panathinaikosu Ateny czarował w meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Później jego kariera zaczęła przypominać równię pochyłą. Sypniewski spadł na samo dno.

Zawiesił karierę, a po wszczynaniu awantur po pijanemu trafił do więzienia.

- Mnie akurat więzienie pomogło. Spotkałem tam bardzo różnych ludzi - od biznesmenów po rolników. Pogadało się z nimi, wymieniło poglądy. Zmądrzałem w końcu... Już nie piję- tłumaczy "Super Expressowi" Sypniewski.

Więzienie były dla piłkarza ŁKS-u prawdziwą lekcją. Sypniewski za kratkami rozdawał autografy, ale również brał udział w bójkach.

- Więzieniu trafiłem na paru widzewiaków. Zaczepki nie szukałem, ale w paru bójkach musiałem uczestniczyć, bo trzeba było się bronić. Jak trzeba, to też przyfasoliłem gościowi, przecież nie dam się bezkarnie obijać - wyjaśnia.

Teraz - o czym już informowaliśmy - Sypniewski chce wrócić do wielkiego futbolu. Już rozpoczął treningi z młodzieżą ŁKS-u.

- W czwartej czy piątej lidze za bardzo grać nie chcę, w końcu było się w o wiele większych klubach. Nad kondycją muszę popracować, jednak umiejętności zostały, więc nawet w ekstraklasie, na stoperze, dałbym pewnie radę. Jeśli organizm się nie zbuntuje, to wrócę - zapowiada piłkarz.

Super Express/WP.PL

pietrek
Żak
Posty: 319
Rejestracja: 30 września 2007, 18:34
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa

Postautor: pietrek » 24 listopada 2009, 14:41

:D to miało być jako ciekawostka czy humor?
Bo nijak odnosi się do nazwy tematu.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Ekstraklasa

Postautor: hermes46 » 24 listopada 2009, 15:27

przykry fakt
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa

Postautor: patrese » 17 maja 2010, 23:23

SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Re: Ekstraklasa

Postautor: feri » 05 sierpnia 2010, 22:19

Rok temu myślałem, że polska piłka klubowa niżej spaść już nie może... dziś się okazuje, że się myliłem..
Może za rok damy rade, jak np. wylosujemy w el. LM Fuglafjördur z Wysp Owczych a w el. Ligi Europejskiej np. Santa Coloma z Andory (na codzień piłka plażowa...)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Ekstraklasa

Postautor: hermes46 » 06 sierpnia 2010, 05:51

feri pisze:Rok temu myślałem, że polska piłka klubowa niżej spaść już nie może... dziś się okazuje, że się myliłem..
Może za rok damy rade, jak np. wylosujemy w el. LM Fuglafjördur z Wysp Owczych a w el. Ligi Europejskiej np. Santa Coloma z Andory (na codzień piłka plażowa...)



Nasza piłka to klapa od paru lat. ME też nic nie pomoga, bo jezeli ktos przez lata kaleczy piłke w ciagu miesiaca nie zostanie Mistrzem . Proponuje zmienić nazwe na EKSTRAKLAPA
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

teemo
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 21 lutego 2018, 15:11
Kontaktowanie:

Re: Ekstraklasa

Postautor: teemo » 27 lutego 2018, 21:33

ale wiadomo przecież że w polsce nawet jak coś się pozytywnego dzieje to świat i tak nam podwójnie ucieka, marketingowo , szkoleniowo itp.
____
Bardzo lubię https://plumeria.sklep.pl/cebulki-kwiatowe :) polecam w naszych ogrodach są zdrowe.
Ostatnio zmieniony 28 marca 2019, 17:44 przez teemo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
gadzia9519
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 lutego 2018, 19:37

Re: Ekstraklasa

Postautor: gadzia9519 » 04 marca 2018, 13:25

Ekstraklasa to jeden wielki żart. Prosty przykład: aktualnie Lechia Gdańsk, klub nie najbiedniejszy, walczy o utrzymanie w lidze. Śmiech na sali patrząc na zawodników jakim ten klub dysponuje.
Papieros jest doskonałym przykładem doskonałej rozkoszy. Sprawia przyjemność, a nie zaspokaja

Awatar użytkownika
norbert74
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 26 marca 2018, 21:12

Re: Ekstraklasa

Postautor: norbert74 » 06 kwietnia 2018, 13:55

Jak uważacie, iż jesteśmy słabi. To jedźmy wszycy do Burkina Fasso.
To zatem, co się liczy, to nie sens życia w ogólności, ale raczej konkretny sens życia człowieka w danej chwili


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości