EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto
15:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto
15:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto / 11-15 UMMC
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged / +20 spartak
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron / 6-10 AZS
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno / Fenerbahce 6-10
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius / Valencia +20
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio / Schio 6-10
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice / Bourges 6-10
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia / Lotos 1-5
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga / Galatasaray 16-20
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague / Praga 1-5
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto / 11-15 UMMC
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged / +20 spartak
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron / 6-10 AZS
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno / Fenerbahce 6-10
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius / Valencia +20
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio / Schio 6-10
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice / Bourges 6-10
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia / Lotos 1-5
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga / Galatasaray 16-20
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague / Praga 1-5
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak 16-20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 6-10)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 11-15)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 1-5)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 16-20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak 16-20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 6-10)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 11-15)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 1-5)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 16-20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 1-5)
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..
- Siero
- Senior
- Posty: 3841
- Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
- Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak 16-20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 6-10)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 11-15)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 1-5)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 16-20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak 16-20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 6-10)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 11-15)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 1-5)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 16-20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 1-5)
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/
- MKS
- Młodzik
- Posty: 947
- Rejestracja: 09 października 2005, 21:14
- Lokalizacja: Strzelce Opolskie
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak 16-20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 11-15)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 16-20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-1o)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 11-15)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Prague 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak 16-20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 11-15)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 16-20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-1o)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 11-15)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Prague 1-5)
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 6-10)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 16-20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (MiZO 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 6-10)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 16-20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (MiZO 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto / UMMC 16-20
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged / Spartak +20
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron / Gorzów 1-5
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno / Fenerbahce 11-15
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius / Walencja +20
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio / Schio 11-15
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice / Bourges 1-5
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia / Lotos 1-5
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga / Galatasaray +20
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague / Rivas 6-10
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto / UMMC 16-20
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged / Spartak +20
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron / Gorzów 1-5
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno / Fenerbahce 11-15
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius / Walencja +20
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio / Schio 11-15
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice / Bourges 1-5
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia / Lotos 1-5
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia / Salamanca 11-15
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga / Galatasaray +20
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague / Rivas 6-10
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Kosice 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 16-20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Kosice 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 16-20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 1-5)
I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.
-
- Kadet
- Posty: 1149
- Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
- Lokalizacja: Toruń
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (AZS 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 11-15)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 16-20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (ESB 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Halcon16-20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (ZVV 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (AZS 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 11-15)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 16-20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (ESB 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Halcon16-20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (ZVV 6-10)
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 11-15)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 11-15)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 11-15)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 16-20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Kosice 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 11-15)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 1-5)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Brno 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia 16-20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Kosice 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 6-10)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray 11-15)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto [UMMC 11-15]
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged [Spartak +20]
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing [Sopron 1-5]
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno [Fenerbahce 6-10]
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius [Ros +20]
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio [Schio +20]
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice [Kosice 6-10]
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia [Lotos 1-5]
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia [Halcon 11-15]
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków [Wisła 6-10]
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga [Galata 16-20]
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague [Praga 1-5]
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto [UMMC 11-15]
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged [Spartak +20]
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing [Sopron 1-5]
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno [Fenerbahce 6-10]
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius [Ros +20]
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio [Schio +20]
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice [Kosice 6-10]
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia [Lotos 1-5]
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia [Halcon 11-15]
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków [Wisła 6-10]
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga [Galata 16-20]
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague [Praga 1-5]
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahce 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 11-15)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 1-5)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 16-20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Sopron 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahce 1-5)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Schio 11-15)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 6-10)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Lotos 1-5)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca 16-20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (Wisla 6-10)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Praga 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto [UMMC 16-20]
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged [Spartak +20]
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing [azs 1-5]
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno [Fenerbahce 6-10]
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius [Ros +20]
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio [Schio 16-20]
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice [Bourges 6-10]
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia [Lotos 6-10]
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia [Halcon 16-20]
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków [Wisła 1-5]
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga [Galata 11-15]
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague [Rivas 1-5]
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto [UMMC 16-20]
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged [Spartak +20]
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing [azs 1-5]
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno [Fenerbahce 6-10]
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius [Ros +20]
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio [Schio 16-20]
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice [Bourges 6-10]
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia [Lotos 6-10]
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia [Halcon 16-20]
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków [Wisła 1-5]
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga [Galata 11-15]
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague [Rivas 1-5]
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (9-10.12.2009)
Środa, 9.12.2009
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 16-20)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Lille 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 11-15)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Tarbes 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca +20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (MiZO 1-5)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Cras Basket Taranto (UMMC +20)
16:00 Spartak Moscow Region - Szeviép Szeged (Spartak +20)
18:00 AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MKB Euroleasing Sopron (Gorzów 6-10)
18:30 Fenerbahce Stambuł - Frisco Sika Brno (Fenerbahnce 16-20)
19:00 Ros Casares Valencia - TEO Vilnius (Valencia +20)
20:00 ESB Lille Metropole - Famila Schio (Lille 6-10)
20:00 Bourges Basket - Good Angels Kosice (Bourges 11-15)
20:00 Tarbes GB - Lotos Gdynia (Tarbes 6-10)
20:30 Halcon Avenida Salamanca - Gospic Croatia (Salamanca +20)
Czwartek, 10.12.2009
18:00 MiZo Pécs 2010 - Wisła Kraków (MiZO 1-5)
19:00 Galatasaray Stambuł - TTT Ryga (Galatasaray +20)
20:00 Rivas Ecópolis - ZVVZ USK Prague (Rivas 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości