II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Greebo » 14 kwietnia 2012, 21:46

Paula gra jak grała. Nazywanie ja rozgrywająca zawsze było przesada. Czasem miewała mecze w których siedział jej rzut (najczęściej w Gdyni) ale to były raczej sporadyczne przebłyski. A prawdę mówiąc uważam ze grając w Wiśle i tak lepiej wyprowadza piłkę niz za czasów gdyńskich , a i mniej miewa dramatycznych strat.(jak przyjeżdżała z Lotosem do Krakowa to przed meczem nieraz zdarzało sie nam obstawić ile razy "poda" piłkę w reklamy na trybunach.

Zresztą ona nie jest problemem. Problemem jest to ze w Polsce dalej nie widzę nikogo lepszego i ze - to już z perspektywy Wiślackiej - od dwóch sezonów jest u nas nr 1. Bo to zespołowi chcącemu walczyć na poziomie najlepszej 8-ki europy nie przystoi (co innego jako zmienniczka na tej pozycji, tam może być)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: paulo2907 » 14 kwietnia 2012, 21:55

Greebo pisze:Strasznie łatwo nam te półfinały poszły. Nigdy dotąd takiego spacerku do finału nie mieliśmy..

Faktycznie, w zeszłym sezonie Lotos postraszył w obydwu meczach w Krakowie (zwłaszcza w drugim, gdzie rozstrzygnięcie padło w ostatnich minutach). Tak zdecydowane wygrane można przyrównać do serii z Gorzowem z lat 2007-2008, chociaż wówczas jeden z wyjazdów był wygrany w samej końcówce, zatem było trochę trudniej.
Fajnie, że dzisiaj znowu mogła pograć cała dwunastka, chociaż trochę zastanawia czemu tak krótko na parkiecie była Milka. Martwić powinno kiedy dokładnie i w jakiej formie psychofizycznej wróci Erin. Może być bardzo potrzebna w dwóch pierwszych meczach finałowych, a tydzień przerwy w treningach i zmiana stref czasowych mogą zrobić swoje. Chociaż o nią jestem bardziej spokojny niż gdyby taka niezaplanowana przerwa z powodów pozasportowych przytafiła się innej zawodniczce.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: matrix » 14 kwietnia 2012, 21:56

Greebo pisze: Problemem jest to ze w Polsce dalej nie widzę nikogo lepszego


No właśnie, bo jakiś zdecydowanych ataków na pozycję Pauli nie widzę, a sportowa rywalizacja zawsze wychodzi zespołowi na korzyść. " i tak mnie na reprę powołają" powoduje chyba też mentalny spokój samej koszykarki. No, ale takich przypadków jeśli chodzi o naszą kadrę jest chyba więcej. 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: hermes46 » 15 kwietnia 2012, 05:19

Maly OT do pewnej panci z Gorzowa, ktora do niedawna kochala Stal Gorzów. Apator mial z Ruchem zgode ponad 20 lat. Wy ze Stala czy Stilonem o takiej zgodzie mozecie pomarzyć. Kibice Ruchu i Apatora nadal utrzymuja kontakty i wspomagaja sie dopingiem na meczach.

Wracajac do meczu w obronie torunianki (przy klasie rywala) zagrały dobrze. Paulina Pawlak no cóz nie wykorzystała szansy na pierwszą rozgrywajacą grała zbyt statycznie i tak jakos sztywnie. Stosujac przysłowie " z braku laku i kit dobry" mamy w kadrze dziurę na rozegraniu
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: tadziu » 15 kwietnia 2012, 09:23

hermes46 pisze:Maly OT do pewnej panci z Gorzowa, ktora do niedawna kochala Stal Gorzów. Apator mial z Ruchem zgode ponad 20 lat. Wy ze Stala czy Stilonem o takiej zgodzie mozecie pomarzyć. Kibice Ruchu i Apatora nadal utrzymuja kontakty i wspomagaja sie dopingiem na meczach.


:lol: :cry:

Nie wiem skąd ty się urwałeś, ale tak dla informacji: http://niebiescy.pl/?id=9882.

Wspomagaja powiadasz? Znasz się na tym jak świnia na pogodzie, więc nie wypowiadaj się.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: hermes46 » 15 kwietnia 2012, 09:47

Swinko sam nie pisz o czym nie masz pojecia. Ale czytaj ze zrozumieniem po 23 latach zgody kibice sa dalej przyjaciólmi choc nic ich obecnie nie laczy. To nie jak u was ze patrzycie co kto da lub ma. Kiedy siano dostawała Stal i wy to wielka milosc. Kiedy wasz przeydencik zakochał sie w zuzlu i was olal to wielka zgoda z Stilonem. A co bedzie jak sianko znów wam da? Powrót do starej zgody???

Wracaj na mecze o miejsce 5-8 a nie sie napinasz i kombinujesz jak koszykarz.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: tadziu » 15 kwietnia 2012, 10:07

Nie wiem skąd się urwałeś, ale wracaj tam szybciutko. Jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz. Pomiędzy nami, a Stalą bądź też Stilonem nigdy nie było miłości, zażyłości i innych stosunków. Prezydent był zawsze prożużlowy, a że pula pieniędzy na sport była większa to i kasa na AZS także. Rozumiesz takie kwestie czy jak zwykle szukasz potrójnego dna?.

Zajmij sie swoim kórniczkiem bo stajecie się co raz większym pośmiewiskiem. Jak masz jeszcze coś "interesującego" do powiedzenia to zachowaj to dla siebie.

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1427
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: zancia_a » 15 kwietnia 2012, 10:12

hermes46 pisze:Maly OT do pewnej panci z Gorzowa, ktora do niedawna kochala Stal Gorzów. Apator mial z Ruchem zgode ponad 20 lat. Wy ze Stala czy Stilonem o takiej zgodzie mozecie pomarzyć. Kibice Ruchu i Apatora nadal utrzymuja kontakty i wspomagaja sie dopingiem na meczach.

Wracajac do meczu w obronie torunianki (przy klasie rywala) zagrały dobrze. Paulina Pawlak no cóz nie wykorzystała szansy na pierwszą rozgrywajacą grała zbyt statycznie i tak jakos sztywnie. Stosujac przysłowie " z braku laku i kit dobry" mamy w kadrze dziurę na rozegraniu


KOCHA ;)
Przyjacielskie prywatne stosunki mogą mieć ale jednak zgody już nie ma. 8)
Koniec tematu... powodzenia w walce o brąz ;)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: hermes46 » 15 kwietnia 2012, 10:13

zobacz sam najpierw temat i sam spadaj na drzewo.

Za wysokie progi na wasze gorzowskie nogi
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: tadziu » 15 kwietnia 2012, 10:17

Zapraszam do GW to sobie możemy podyskutować. Chyba, że znowu będziesz latał do ochrony, aby szaliczek kolegi odzyskać.

Dalsza dyskusja z idiotą Twojego pokroju uwłacza mojej godności, więc w tym momencie ją zakończę.

Sorry wszystkim za OT.


oby druga strona poszła Twoim śladem : ) każdy kolejny post nie na temat otrzyma + : )

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Koszykarz (Toruń)
Kadet
Posty: 1758
Rejestracja: 19 września 2010, 07:57

Re: II runda PO : Wisła Kraków- Energa Toruń

Postautor: Koszykarz (Toruń) » 15 kwietnia 2012, 12:14

hermes46 pisze:Swinko sam nie pisz o czym nie masz pojecia. Ale czytaj ze zrozumieniem po 23 latach zgody kibice sa dalej przyjaciólmi choc nic ich obecnie nie laczy. To nie jak u was ze patrzycie co kto da lub ma. Kiedy siano dostawała Stal i wy to wielka milosc. Kiedy wasz przeydencik zakochał sie w zuzlu i was olal to wielka zgoda z Stilonem. A co bedzie jak sianko znów wam da? Powrót do starej zgody???

Wracaj na mecze o miejsce 5-8 a nie sie napinasz i kombinujesz jak koszykarz.



Może w końcu dorośniesz ??? O ile wiem to dzieckiem nie jestes.... Więc trochę nie na miejscu są twoje informacje kto z kim trzyma , kto ma sztamę.... Zostaw to młodszemu pokoleniu ......A nie ponad 40 letni DZIAD będzie tutaj robił za wikipedię :lol: :lol: :lol:
Popatrz na swoje ostatnie ,, mądre posty '' w tej pustej dyskusji....


Co sztama Ruchu z Elaną - ma wspólnego z mecze Wisły z Energą ????? :evil:

Niech moderatorzy zwrócą uwagę na to :evil: :evil: :evil:


Co do meczu - na rozegraniu w POlsce mamy dramat..... Co ciekawe - na przestrzeni lat - Energa - nie licząc PAULI - miała niemal najlepsze rozgrywające w drużynie. : Gajda , Waligórska , Małaszewska , Perlińska - a teraz jest Idczak...

Weronika ma w Toruniu dość udany sezon .


Moderatorzy zwrócili uwagę już wcześniej - OT został jak widać zakończony a Ty wpadasz i brniesz w to dalej z osobistą napinką, zupełnie niepotrzebnie. Niestety, 3 linijki na koniec wpisu nie czynią go rzeczowym. Jako że wcześniej padło ostrzeżenie, moderatorzy ponownie zwracają uwagę i tym samym gratulacje za + do kolekcji. I każdy Twój kolejny wpis obrażający Hermesa (i na odwrót) z miejsca dostaje ostrzeżenie bo już w każdym temacie spinacie się do siebie. Proszę wyjaśnić wszystko na priv lub na żywo po meczu a nie wymieniać uprzejmości poprzez forum.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości