Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio
20:00 BLMA - Wisła Kraków
20:30 Bourges Basket - Hatay BB
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg
EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Montpellier 6-10)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 11-15)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Montpellier 6-10)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 11-15)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Montpellier 6-10)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Montpellier 6-10)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 6-10)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 16-20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Nadieżda 1-5)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 6-10)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 16-20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Nadieżda 1-5)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (BLMA 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanca 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (BLMA 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanca 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)
Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Mersin 1-5)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 11-15)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Hatay 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanca 11-15)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Mersin 1-5)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 11-15)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Hatay 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanca 11-15)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości