BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków // Gdynia 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin // Wrocław 11-15
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce // Toruń +20
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 11-15
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 16-20
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków // Gdynia 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin // Wrocław 11-15
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce // Toruń +20
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 11-15
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 16-20
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 1-5)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 1-5)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 11-15)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin +20)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 11-15)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 11-15)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 11-15)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 11-15)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 11-15)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 11-15)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków / Basket 1-5
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz / Artego +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin / Ślęza 11-15
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce / Energa +20
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Widzew 6-10
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 1-5
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin / AZS 11-15
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków / Basket 1-5
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz / Artego +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin / Ślęza 11-15
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce / Energa +20
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Widzew 6-10
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 1-5
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin / AZS 11-15
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa 16-20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 1-5)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (AZS 11-15)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa 16-20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 1-5)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (AZS 11-15)
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Basket 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Basket 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)
Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Wrocław +20)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Toruń 16-20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 16-20)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Wrocław +20)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Toruń 16-20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 16-20)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości