BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp.
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp.
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła 16-20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła 16-20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła 16-20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła 16-20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / MKK 6-10
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Wisła +20
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice / CCC 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / MKK 6-10
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Wisła +20
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice / CCC 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Ostrovia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Ostrovia 1-5)
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 1-5)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 1-5)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Can Pack Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła Can Pack +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Can Pack Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła Can Pack +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Siedlce 11-15
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Lublin 6-10
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Wisła +20
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 1-5
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 1-5
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia // Gdynia 16-20
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Siedlce 11-15
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Lublin 6-10
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Wisła +20
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 1-5
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 1-5
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia // Gdynia 16-20
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Bydgoszcz 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Bydgoszcz 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)
Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Bydgoszcz 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Bydgoszcz 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości