BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (AZS +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (AZS +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce // Gorzów 16-20
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice // Polkowice 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń // Gdynia 6-10
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Wrocław +20
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce // Gorzów 16-20
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice // Polkowice 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń // Gdynia 6-10
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Wrocław +20
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 11-15
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wrocław 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Lublin 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wrocław 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Lublin 1-5)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS UMCS 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS UMCS 6-10)
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce / AZS +20
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC +20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń / Energa 11-15
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Gorzów 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce / AZS +20
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC +20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń / Energa 11-15
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Gorzów 6-10
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów Wlkp +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wrocław +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów Wlkp +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wrocław +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (Gorzów +20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń ( Energa 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
Re: BLK - 22 kolejka oraz mecz zaległy (8-12.03.2017)
Środa, 8.03.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (AZS 16-20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce (AZS 16-20)
Niedziela, 12.03.2017
18:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości