BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń // Bydgoszcz 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław // Gdynia 1-5
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków // Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Polkowice 11-15
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń // Bydgoszcz 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław // Gdynia 1-5
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków // Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Polkowice 11-15
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS UMCS 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS UMCS 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Toruń 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Toruń 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 1-5)
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 1-5)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 1-5
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. / CCC 6-10
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 1-5
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. / CCC 6-10
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 1-5)
Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)
Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości