Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów +20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS Gorzów 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS Gorzów 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 90 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 90 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Polkowice 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Polkowice 6-10)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 11-15)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 11-15)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości