Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Bydgoszcz 16-20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Bydgoszcz 16-20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań
(Siedlce 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 16-20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań
(Siedlce 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 16-20)
Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań
(Siedlce 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 11-15)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań
(Siedlce 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 90 16-20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 90 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)
Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 11-15) - po czasie
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (AZS UMCS 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 11-15) - po czasie
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (AZS UMCS 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości