Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 16-20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce
(Lublin +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
(Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń
(Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 11-15)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź
(Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(CCC +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce
(Lublin +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
(Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń
(Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 11-15)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź
(Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(CCC +20)
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości