BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia +20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Toruń 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia +20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Toruń 16-20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 16-20
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań / Energa +20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 16-20
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań / Energa +20
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia // Gdynia 11-15
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 16-20
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz // Wisła 1-5
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań // Toruń +20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia // Gdynia 11-15
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 16-20
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz // Wisła 1-5
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań // Toruń +20
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (AZS 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (AZS 1-5)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości