BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrów 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrów 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 16-20)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 16-20)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 6-10
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 16-20
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / AZS 11-15
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Ślęza 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice / CCC 16-20
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 6-10
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 16-20
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / AZS 11-15
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Ślęza 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice / CCC 16-20
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrów 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrów 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
16:00 AZS UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (JAS-FBG 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (JAS-FBG 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości