EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik
W tym zestawie meczów można typować remisy.
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik
W tym zestawie meczów można typować remisy.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadieżda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadieżda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadieżda 1-5)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadieżda 1-5)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezda 1-5)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 16-20)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezda 1-5)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 16-20)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezhda 11-15)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (TTT 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezhda 11-15)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (TTT 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 1-5)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Orman Genclik 6-10)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 1-5)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Orman Genclik 6-10)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezhda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezhda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
-
- Amator
- Posty: 135
- Rejestracja: 04 października 2005, 19:21
- Lokalizacja: Gorzów
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Ryga 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 1-5)
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Ryga 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 1-5)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10) - po czasie
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10) - po czasie
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Reyer 11-15)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Reyer 11-15)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości