BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 1-5)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 1-5)
-
- Kadet
- Posty: 1714
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Gdańsk 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Gdańsk 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź / Politechnika 6-10
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice / Basket 6-10
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz / Artego 16-20
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków / AZS 6-10
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź / Politechnika 6-10
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice / Basket 6-10
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz / Artego 16-20
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków / AZS 6-10
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów +20)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6+10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6+10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisla 1-5)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisla 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS-AJP 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS-AJP 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości