BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
8:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 11-15)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 11-15)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Kadet
- Posty: 1714
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce Poznań 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce Poznań 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Widzew 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Widzew 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Energa +20
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce / Siedlce 6-10
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / CCC 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia / Basket 16-20
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków / Artego 6-10
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Energa +20
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce / Siedlce 6-10
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / CCC 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia / Basket 16-20
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków / Artego 6-10
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości