BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3040
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice [CCC +20]
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków [Wisła +20]
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań [Ślęza +20]
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia [Arka 16-20]
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń [Artego 6-10]
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin [AZS +20]
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice [CCC +20]
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków [Wisła +20]
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań [Ślęza +20]
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia [Arka 16-20]
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń [Artego 6-10]
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin [AZS +20]
Kozak w necie - pizda w świecie!
-
- Kadet
- Posty: 1717
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice [CCC +20]
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków [Wisła +20]
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań [Ślęza +20]
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia [Arka 16-20]
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń [Energa 1-5]
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin [AZS +20]
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice [CCC +20]
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków [Wisła +20]
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań [Ślęza +20]
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia [Arka 16-20]
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń [Energa 1-5]
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin [AZS +20]
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
reaktywacja pisze:Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice / CCC +20
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków / Wisła +20
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Ślęza +20
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia / Basket 11-15
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 6-10
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / AZS 6-10
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice / CCC +20
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków / Wisła +20
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Ślęza +20
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia / Basket 11-15
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 6-10
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / AZS 6-10
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości