2 mecz
G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Nia Coffey (Świat)
F Laura Svaryte (Europa)
C Nikki Greene (Świat)
Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
Moderatorzy: BARTOLINO, Moderatorzy
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
2 mecz:
G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Tiffany Clarke (Świat)
G Klaudia Perisa (Europa)
G Magdalena Ziętara
C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Tiffany Clarke (Świat)
G Klaudia Perisa (Europa)
G Magdalena Ziętara
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
G Sharnee Zoll
G Marissa Kastanek
F Alice Kunek
F Kateryna Rymarenko
C Dragana Stanković
G Sharnee Zoll
G Marissa Kastanek
F Alice Kunek
F Kateryna Rymarenko
C Dragana Stanković
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- diablewcielone:P
- Kadet
- Posty: 1450
- Rejestracja: 22 października 2005, 10:37
- Lokalizacja: Miasto Krakuff
- Kontaktowanie:
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
C Cierra Burdick
F Agnieszka Skobel
F Oksana Mollov
G Johannah Leedham-Warner
G Leonor Rodriguez
C Cierra Burdick
F Agnieszka Skobel
F Oksana Mollov
G Johannah Leedham-Warner
G Leonor Rodriguez
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
3 mecz
G Rebecca Harris (Świat)
G Weronika Gajda
F Maria Araujo (Europa)
F Temi Fagbenle (Europa)
C Mercedes Russell (Świat)
G Rebecca Harris (Świat)
G Weronika Gajda
F Maria Araujo (Europa)
F Temi Fagbenle (Europa)
C Mercedes Russell (Świat)
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
G. Arina Bilotserkivska
G. Elżbieta Międzik
F. Maryia Papova
F. Emma Cannon
C. Tiffanny Clarke
G. Arina Bilotserkivska
G. Elżbieta Międzik
F. Maryia Papova
F. Emma Cannon
C. Tiffanny Clarke
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
BLK
Finał:
Paulo2907 (+4,0) - Japa
Paulo2907
G Sharnee Zoll 9
G Marissa Kastanek 4
F Alice Kunek 2
F Kateryna Rymarenko 8
C Dragana Stanković 26
Suma: 49
Japa
G Julie McBride 21
G Tiffany Hayes 14
F Oksana Mollov 16
F Nia Coffey 12
C Khaalia Hillsman 20
Suma: 83
Pierwszy mecz: Paulo2907 – Japa 73 : 96
Wynik końcowy – Paulo2007 – Japa 126 : 179 – Japa wygrywa tegoroczne fantasy, Paulo2907 kończy ze srebrem – Gratuluje!
o 3 miejsce
Speedy (+5,8) – Bartolino
Speedy – brak składu = 0
Bartolino
C Emma Cannon (Świat) 10
F Maryia Papova (Europa) 17
F Tiffany Clarke (Świat) 19
G Klaudia Perisa (Europa) 11
G Magdalena Ziętara 4
Suma: 61
Pierwszy mecz: Speedy – Bartolino 0 : 84
Wynik końcowy: Speedy – Bartolino 5,8 : 145 – Bartolino powieksza swoją kolekcję medali tym razem o brąz
o utrzymanie
Ann (+4,7) – Greebo
Ann
G Jordin Canada (Świat) 14
G Dominique Wilson (Świat) 19
F Agnieszka Szott-Hejmej 0
F Maria Araujo (Europa) 1
C Kyara Linskens (Europa) 18
Suma: 52
Greebo
C Katarzyna Fikiel 1
F Cierra Burdick (Świat) 11
F Johannah Leedham-Warner (Europa) 11
G Leonor Rodriguez (Europa) 11
G Jasmine Thomas (Świat) 22
Suma: 56
Pierwszy mecz: Ann – Greebo 44 : 66
Wynik końcowy: Ann – Greebo 100,7 – 122. Po podłym sezonie udaje mi się jakoś utrzymać kosztem Ann.
I liga
o awans:
zancia_a (+1,73) - Timmy
Zancia_a
G Sharnee Zoll-Norman (Świat) 9
G Jasmine Thomas (Świat) 22
F Elżbieta Międzik 8
F Maria Conde (Europa) 6
C Dragana Stanković (Europa) 26
Suma: 71
Timmy
G Jasmine Thomas 22
G Angelika Stankiewicz 11
F Tiffany Hayes 14
F Ariel Atkins 19
C Laura Svaryte 24
Suma: 90
Pierwszy mecz: Zancia_a – Timmy 70 : 65
Wynik końcowy: żancia_a – Timmy 142,73 – 155 – Timmy awansuje do BLK, żancia pozostaje w I lidze
Justi (+1,59) - Tadziu
Justi
G Marissa Kastanek 4
G Tiffany Hayes (Europa) 14
F Nia Coffey (Świat) 12
F Laura Svaryte (Europa) 24
C Nikki Greene (Świat) 10
Suma: 64
tadziu
G Sharnee Zoll 9
G Terezia Palenikova -3
F Maria Conde 6
F Magdalena Parysek-Bochniak 8
C Ziomara Morrison 22
Suma: 42
Pierwszy mecz: Justi – Tadziu 63 : 55
Wynik końcowy: Justi – Tadziu 128,59 – 97 – Justi awansuje do BLK, Tadziu pozostaje w I lidze
o 5 miejsce
Ałgaja - Przemoe (+0,64)
Ałgaja
G Leonor Rodriguez (Europa) 11
C Emma Cannon (Świat) 10
G Brianna Kiesel (Świat) 21
F María Araújo (Europa) 1
F Magdalena Ziętara 4
Suma: 47
Przmoe
G Julie McBride 21
G Alexis Hornbuckle 14
F Nia Coffey 12
F Klaudia Perisa 11
C Dragana Stanković 26
Suma: 84
Pierwszy mecz: Ałgaja – Przemoe 0 : 66
Wynik końcowy: Ałgaja – Przemoe 47 – 150,64 – Przemoe kończy sezon na miejscu 5, Ałgaja na 6
o 7 miejsce
A.R.C.H.I.ball - Diablewcielone:P (+0,45)
A.R.C.H.I.ball
G McBride21
G Makurat 12
F Mollova 16
F Burdick 11
C Morrison 22
Suma: 82
Diablewcielone:p
C Cierra Burdick 11
F Agnieszka Skobel 0
F Oksana Mollov 16
G Johannah Leedham-Warner 11
G Leonor Rodriguez 11
Suma: 49
Pierwszy mecz: A.R.C.H.I.ball – diablewcielone:p 75 : 57
Wynik końcowy: A.R.C.H.I.ball – diablewcielone:p 157 – 106,45 - A.R.C.H.I.ball konczy sezon na 7 pozycji, diablewcielone:p na 8
o 9 miejsce
Golew - Roki9 (+ 0,36)
Golew
G Rebecca Harris (Świat) 19
G Johannah Leedham-Warner (Europa) 11
F Paulina Szymańska 9
F Temi Fagbenle (Europa) 13
C Tiffany Clarke (Świat) 19
Suma: 71
Roki9
G Rebecca Harris (Świat) 19
G Weronika Gajda 1
F Maria Araujo (Europa) 1
F Temi Fagbenle (Europa) 13
C Mercedes Russell (Świat) 27
Suma: 61
Pierwszy mecz: Golew – Roki9 58 : 37
Wynik końcowy: Golew – Roki9 129 – 98,36 – Golew konczy sezon na 9 miejscu, Roki9 na 10
o 11 miejsce
OjTam (+2,45) – Betti
OjTam – skład za późno wystawiony = 0
Betti
G Dominique Wilson (Świat) 19
G Jowita Ossowska 9
F Lynetta Kizer 12
F Martyna Koc 9
C Khalia Hillsman 20
Suma: 69
Pierwszy mecz: OjTam – Betti 85 : 63
Wynik końcowy: OjTam – Betti 87,45 – Betti 132 Betti konczy sezon na 11 pozycji OjTam na 12
Finał:
Paulo2907 (+4,0) - Japa
Paulo2907
G Sharnee Zoll 9
G Marissa Kastanek 4
F Alice Kunek 2
F Kateryna Rymarenko 8
C Dragana Stanković 26
Suma: 49
Japa
G Julie McBride 21
G Tiffany Hayes 14
F Oksana Mollov 16
F Nia Coffey 12
C Khaalia Hillsman 20
Suma: 83
Pierwszy mecz: Paulo2907 – Japa 73 : 96
Wynik końcowy – Paulo2007 – Japa 126 : 179 – Japa wygrywa tegoroczne fantasy, Paulo2907 kończy ze srebrem – Gratuluje!
o 3 miejsce
Speedy (+5,8) – Bartolino
Speedy – brak składu = 0
Bartolino
C Emma Cannon (Świat) 10
F Maryia Papova (Europa) 17
F Tiffany Clarke (Świat) 19
G Klaudia Perisa (Europa) 11
G Magdalena Ziętara 4
Suma: 61
Pierwszy mecz: Speedy – Bartolino 0 : 84
Wynik końcowy: Speedy – Bartolino 5,8 : 145 – Bartolino powieksza swoją kolekcję medali tym razem o brąz
o utrzymanie
Ann (+4,7) – Greebo
Ann
G Jordin Canada (Świat) 14
G Dominique Wilson (Świat) 19
F Agnieszka Szott-Hejmej 0
F Maria Araujo (Europa) 1
C Kyara Linskens (Europa) 18
Suma: 52
Greebo
C Katarzyna Fikiel 1
F Cierra Burdick (Świat) 11
F Johannah Leedham-Warner (Europa) 11
G Leonor Rodriguez (Europa) 11
G Jasmine Thomas (Świat) 22
Suma: 56
Pierwszy mecz: Ann – Greebo 44 : 66
Wynik końcowy: Ann – Greebo 100,7 – 122. Po podłym sezonie udaje mi się jakoś utrzymać kosztem Ann.
I liga
o awans:
zancia_a (+1,73) - Timmy
Zancia_a
G Sharnee Zoll-Norman (Świat) 9
G Jasmine Thomas (Świat) 22
F Elżbieta Międzik 8
F Maria Conde (Europa) 6
C Dragana Stanković (Europa) 26
Suma: 71
Timmy
G Jasmine Thomas 22
G Angelika Stankiewicz 11
F Tiffany Hayes 14
F Ariel Atkins 19
C Laura Svaryte 24
Suma: 90
Pierwszy mecz: Zancia_a – Timmy 70 : 65
Wynik końcowy: żancia_a – Timmy 142,73 – 155 – Timmy awansuje do BLK, żancia pozostaje w I lidze
Justi (+1,59) - Tadziu
Justi
G Marissa Kastanek 4
G Tiffany Hayes (Europa) 14
F Nia Coffey (Świat) 12
F Laura Svaryte (Europa) 24
C Nikki Greene (Świat) 10
Suma: 64
tadziu
G Sharnee Zoll 9
G Terezia Palenikova -3
F Maria Conde 6
F Magdalena Parysek-Bochniak 8
C Ziomara Morrison 22
Suma: 42
Pierwszy mecz: Justi – Tadziu 63 : 55
Wynik końcowy: Justi – Tadziu 128,59 – 97 – Justi awansuje do BLK, Tadziu pozostaje w I lidze
o 5 miejsce
Ałgaja - Przemoe (+0,64)
Ałgaja
G Leonor Rodriguez (Europa) 11
C Emma Cannon (Świat) 10
G Brianna Kiesel (Świat) 21
F María Araújo (Europa) 1
F Magdalena Ziętara 4
Suma: 47
Przmoe
G Julie McBride 21
G Alexis Hornbuckle 14
F Nia Coffey 12
F Klaudia Perisa 11
C Dragana Stanković 26
Suma: 84
Pierwszy mecz: Ałgaja – Przemoe 0 : 66
Wynik końcowy: Ałgaja – Przemoe 47 – 150,64 – Przemoe kończy sezon na miejscu 5, Ałgaja na 6
o 7 miejsce
A.R.C.H.I.ball - Diablewcielone:P (+0,45)
A.R.C.H.I.ball
G McBride21
G Makurat 12
F Mollova 16
F Burdick 11
C Morrison 22
Suma: 82
Diablewcielone:p
C Cierra Burdick 11
F Agnieszka Skobel 0
F Oksana Mollov 16
G Johannah Leedham-Warner 11
G Leonor Rodriguez 11
Suma: 49
Pierwszy mecz: A.R.C.H.I.ball – diablewcielone:p 75 : 57
Wynik końcowy: A.R.C.H.I.ball – diablewcielone:p 157 – 106,45 - A.R.C.H.I.ball konczy sezon na 7 pozycji, diablewcielone:p na 8
o 9 miejsce
Golew - Roki9 (+ 0,36)
Golew
G Rebecca Harris (Świat) 19
G Johannah Leedham-Warner (Europa) 11
F Paulina Szymańska 9
F Temi Fagbenle (Europa) 13
C Tiffany Clarke (Świat) 19
Suma: 71
Roki9
G Rebecca Harris (Świat) 19
G Weronika Gajda 1
F Maria Araujo (Europa) 1
F Temi Fagbenle (Europa) 13
C Mercedes Russell (Świat) 27
Suma: 61
Pierwszy mecz: Golew – Roki9 58 : 37
Wynik końcowy: Golew – Roki9 129 – 98,36 – Golew konczy sezon na 9 miejscu, Roki9 na 10
o 11 miejsce
OjTam (+2,45) – Betti
OjTam – skład za późno wystawiony = 0
Betti
G Dominique Wilson (Świat) 19
G Jowita Ossowska 9
F Lynetta Kizer 12
F Martyna Koc 9
C Khalia Hillsman 20
Suma: 69
Pierwszy mecz: OjTam – Betti 85 : 63
Wynik końcowy: OjTam – Betti 87,45 – Betti 132 Betti konczy sezon na 11 pozycji OjTam na 12
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
Gratulacje dla Japy! Choć finał nie wyszedł jak oczekiwałem, cieszę się z drugiego miejsca, zwłaszcza że to był mój debiutancki sezon w ekstraklasie, po wielu latach walki o awans. Również dziękuję wszystkim za udział i mam nadzieję, że w kolejnym sezonie znów tu się spotkamy.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Wróć do „Fantasy PLKK oraz Basket Quiz”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości