TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

basket02
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2019, 15:05
Lokalizacja: Lublin

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket02 » 08 czerwca 2019, 22:48

Ktoś coś wie czy Energa Toruń przystąpi do rozgrywek w 19/20? Albo może wiadomo jak duże jest prawdopodobieństwo że nie przystąpią (mam nadzieje że to się nie stanie)?

bball24
Nowy na forum
Posty: 14
Rejestracja: 30 maja 2019, 07:02

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: bball24 » 09 czerwca 2019, 08:53

basket02 pisze:Ktoś coś wie czy Energa Toruń przystąpi do rozgrywek w 19/20? Albo może wiadomo jak duże jest prawdopodobieństwo że nie przystąpią (mam nadzieje że to się nie stanie)?


Ciężkie pytanie, jeśli nie znajda się potężne pieniądze to może być ciężko. Trzymiesięczne zadłużenie wobec pracowników to koszt pewnie lekka ręka miliona. Bez uregulowania zaległości nie otrzyma się licencji na grę.

basket02
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2019, 15:05
Lokalizacja: Lublin

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket02 » 09 czerwca 2019, 09:09

bball24 pisze:
basket02 pisze:Ktoś coś wie czy Energa Toruń przystąpi do rozgrywek w 19/20? Albo może wiadomo jak duże jest prawdopodobieństwo że nie przystąpią (mam nadzieje że to się nie stanie)?


Ciężkie pytanie, jeśli nie znajda się potężne pieniądze to może być ciężko. Trzymiesięczne zadłużenie wobec pracowników to koszt pewnie lekka ręka miliona. Bez uregulowania zaległości nie otrzyma się licencji na grę.


A jeżeli można wiedzieć to skąd wiadomo o zadłużeniu aż trzymiesięcznym? Nie orientuje się w takich sprawach i jestem ciekawa skąd prawie wszyscy o tym wiedzą.
Mam tylko nadzieje, że jakoś się uda i drużyna wystąpi w lidze....Najgorsze jest to że ta cisza w Toruniu niczego dobrego nie wróży..

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Greebo » 09 czerwca 2019, 09:11

Z reguły takie rzeczy wie się od samych zainteresowanych tzn zawodniczek i trenerów.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1713
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Kosz-ykarz » 09 czerwca 2019, 15:48

Trener oraz asystent , do tego do stycznia bylo w kadrze aż 14 seniorek , gdzie jedna obserwowała mecz z trybun . Cale szczescie ze przed sezonem zrezygnowano z Hollivay , która była za slaba..co nie przeszkodzilo jej znalezc kontraktu w Chinach. Te zwolnienia w styczniu...brak sukcesu i teraz ta cisza......no z pewnościa niczego dobrego nie wrózy . w trakcie sezonu byla dobra mina do zlej gry z tymi podpisami sponsorow w trakcie meczy , ale to jest zakłamana rzeczywistość.... póki co klub czeka na decyzję tytularnego sponsora , ktora niby ma wspierac ale chyba juz w mniejszym zakresie .
Mam nadzieje ze w klubie w koncu pojda po rozumi do glowy i odegraja przyszly sezon w wariancie oszczędnościowym . i tak nie bylo wyniku teraz a niewiele potrzeba by do tego play offu wejść z 8 miejsca... nie ma się co oszukiwać i zasada POSTAW sie a ZASTAW sie.... tak cicho nie bylo od lat w Toruniu . rok temu o tej porze byl juz Svittek , Trzeciak , Stankiewicz choćby .

PS . Sorry za interpunkcję....bo raz temu ktos zwrocil mi uwage....na forum jestem od lat i nikt wczesniej nie zauważyl....Spokojnie , z ortografii bylem i jestem dobry ,po prostu nie używam i tyle , tak saamo jak w tel... jesli komus to przeszkadza to trudno....ja nie mam z tym problemu i nie uważam sie za gorszego czy analfabete , bo wiem że pisac potrafie i zasady interpuncji znam. no ale dobra internetu sporo namieszala miedzy innymi z tym...tak samo ludzie zamiast pisac zastepuja czesto wszystko emotikonami...dla ulatwienia..

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Greebo » 09 czerwca 2019, 17:53

Na podstawie zagadki na fb Ślęzy wnioskuje że zostanie u nich Cierra Burdick, ktore bedzie w przyszłym sezonie kapitanem druzyny.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

basket75
Młodzik
Posty: 736
Rejestracja: 27 marca 2019, 13:00

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket75 » 09 czerwca 2019, 20:03

Greebo pisze:Na podstawie zagadki na fb Ślęzy wnioskuje że zostanie u nich Cierra Burdick, ktore bedzie w przyszłym sezonie kapitanem druzyny.


W sumie z zagranicznych koszykarek w Ślęzie na nowy sezon widziałem trzy (przy wiedzy o tym, jakim mniej więcej budżetem będzie dysponował tem klub w nowym sezonie): Burdick, Udodenko i Palenikovą (w formie sprzed kontuzji). Plus nowa rozgrywająca z USA i ktoś na "3" z Europy...

Ja jestem ciekaw tylko jakie Polki będą grać w tym zespole, skoro z minionego sezonu nie zostanie ani jedna...

anonimowax3
Nowy na forum
Posty: 43
Rejestracja: 09 kwietnia 2019, 10:52

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: anonimowax3 » 09 czerwca 2019, 20:23

Według plotek na „Co słychać w Gorzowie” kolega napisał, ze Kaczmarczyk przyjdzie do Gorzowa.

basket02
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2019, 15:05
Lokalizacja: Lublin

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket02 » 09 czerwca 2019, 23:07

Kosz-ykarz pisze:Trener oraz asystent , do tego do stycznia bylo w kadrze aż 14 seniorek , gdzie jedna obserwowała mecz z trybun . Cale szczescie ze przed sezonem zrezygnowano z Hollivay , która była za slaba..co nie przeszkodzilo jej znalezc kontraktu w Chinach. Te zwolnienia w styczniu...brak sukcesu i teraz ta cisza......no z pewnościa niczego dobrego nie wrózy . w trakcie sezonu byla dobra mina do zlej gry z tymi podpisami sponsorow w trakcie meczy , ale to jest zakłamana rzeczywistość.... póki co klub czeka na decyzję tytularnego sponsora , ktora niby ma wspierac ale chyba juz w mniejszym zakresie .
Mam nadzieje ze w klubie w koncu pojda po rozumi do glowy i odegraja przyszly sezon w wariancie oszczędnościowym . i tak nie bylo wyniku teraz a niewiele potrzeba by do tego play offu wejść z 8 miejsca... nie ma się co oszukiwać i zasada POSTAW sie a ZASTAW sie.... tak cicho nie bylo od lat w Toruniu . rok temu o tej porze byl juz Svittek , Trzeciak , Stankiewicz choćby .

PS . Sorry za interpunkcję....bo raz temu ktos zwrocil mi uwage....na forum jestem od lat i nikt wczesniej nie zauważyl....Spokojnie , z ortografii bylem i jestem dobry ,po prostu nie używam i tyle , tak saamo jak w tel... jesli komus to przeszkadza to trudno....ja nie mam z tym problemu i nie uważam sie za gorszego czy analfabete , bo wiem że pisac potrafie i zasady interpuncji znam. no ale dobra internetu sporo namieszala miedzy innymi z tym...tak samo ludzie zamiast pisac zastepuja czesto wszystko emotikonami...dla ulatwienia..


Dzięki za wytłumaczenie! ;)

Kosz-ykarz
Kadet
Posty: 1713
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: Kosz-ykarz » 10 czerwca 2019, 07:27

w zasadzie ja nic nowego nie napisalem . a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze...a raczej ich brak . przeciez jak by byly to szybko by ogloszone jakies decyzje a tu nie ma nic po zakonczeniu sezonu . Tyle ze zawodniczki hurtowo odchodzą .

basket02
Nowy na forum
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2019, 15:05
Lokalizacja: Lublin

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basket02 » 10 czerwca 2019, 07:55

Kosz-ykarz pisze:w zasadzie ja nic nowego nie napisalem . a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze...a raczej ich brak . przeciez jak by byly to szybko by ogloszone jakies decyzje a tu nie ma nic po zakonczeniu sezonu . Tyle ze zawodniczki hurtowo odchodzą .


Wiem że chodzi o pieniądze to wiadomo, ale chciałam dowiedzieć się więcej jak sytuacja w klubie, czy przystąpią do rozgrywek, ewentualnie jakie zawodniczki będą itd

basketreg
Nowy na forum
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2018, 19:57

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: basketreg » 10 czerwca 2019, 09:40

Kovacik zostaje w CCC.

Bojovic wraca do CCC.

ChrisLbn

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: ChrisLbn » 10 czerwca 2019, 09:44

Rozmowa z trenerem Maciejewskim na antenie Radia Zachód o efektach pobytu w USA (do odsłuchania).

http://www.zachod.pl/wzmocnienia-azs-aj ... oszykarki/

Awatar użytkownika
bart_81
Senior
Posty: 3037
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: bart_81 » 10 czerwca 2019, 11:09

W skrócie Darek mówi, że:
- Green to jego pierwszy wybór po pobycie w Stanach
- wypatrzył dwie kolejne zawodniczki - rozgrywającą z doświadczeniem w WNBA i Europie i podkoszową. Przy czym ma też inne warianty kontraktów na wypadek jakby pierwszy nie wypalił
- będzie tez nowa Polka - przypuszczalnie ma na myśli wspomnianą wcześniej tu na forum Kaczmarczyk

Myślę, że do końca czerwca poznamy nasze nabytki "made in USA", a w lipcu dojdzie jeszcze jakaś Europejka (po ME).

anonimowax3
Nowy na forum
Posty: 43
Rejestracja: 09 kwietnia 2019, 10:52

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2019/20

Postautor: anonimowax3 » 10 czerwca 2019, 12:26

bart_81 pisze:W skrócie Darek mówi, że:
- Green to jego pierwszy wybór po pobycie w Stanach
- wypatrzył dwie kolejne zawodniczki - rozgrywającą z doświadczeniem w WNBA i Europie i podkoszową. Przy czym ma też inne warianty kontraktów na wypadek jakby pierwszy nie wypalił
- będzie tez nowa Polka - przypuszczalnie ma na myśli wspomnianą wcześniej tu na forum Kaczmarczyk

Myślę, że do końca czerwca poznamy nasze nabytki "made in USA", a w lipcu dojdzie jeszcze jakaś Europejka (po ME).



No i super, czuje ze to będą najlepsze transfery jakiekolwiek były.


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości