Czwartek, 13.02.2020 - mecz zaległy
20:10 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Arka 6-10)
BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)
Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)
Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 6-10)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (AZS 1-5)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (AZS 1-5)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 6-10)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (AZS 1-5)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (AZS 1-5)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)
BARTOLINO pisze:Czwartek, 13.02.2020 - mecz zaległy
20:10 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Arka 6-10)
Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (AZS 1-5)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)
Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Bydgoszcz +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 6-10)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (Poznań 6-10)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Bydgoszcz +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 6-10)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (Poznań 6-10)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin +20)
Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)
Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20) - po czasie
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 11-15) - po czasie
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Ślęza 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 16-20)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20) - po czasie
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 11-15) - po czasie
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Ślęza 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 16-20)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości