Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław
BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie 16-20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie 16-20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie 16-20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 11-15)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie 16-20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 11-15)
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice / CCC 16-20
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń / Zagłębie 16-20
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań / Basket 16-20
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia / AZS +20
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław / Basket 6-10
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice / CCC 16-20
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń / Zagłębie 16-20
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań / Basket 16-20
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia / AZS +20
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław / Basket 6-10
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie 16-20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie 16-20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 11-15)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Sosnowiec +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (Gorzów +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 1-5)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Sosnowiec +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (Gorzów +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 1-5)
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket +20)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket +20)
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 11-15)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Bydgoszcz 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2020/21 - 8 kolejka (21-22.11.2020)
Sobota, 21.11.2020
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 11-15)
13:00 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Zagłębie +20)
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia (AZS +20)
Niedziela, 22.11.2020
16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości