Wyniki Oscarów KK Forum za sezon 2004/2005

Wyniki, punkty, podsumowania
Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 08 czerwca 2005, 07:55

Zbych pisze:
simon pisze: No rubryka "najsympatyczniejsza" jest praktycznie nieinterpretowalna

Nie do końca :? A nie zdziwiłbyś się gdyby w tej kategorii pojawiło się nazwisko Powell :?: :wink: To chyba porównywalne z ŁKS-em jako rozczarowaniem sezonu.

dlaczego - przecież gdyby tu się trafił jakiś kumpel, kolo, przyjaciel powiedzmy Powell to z pewnością na nią by głosował. Ja głosowałem na Perełkę bo ją znam i uważam że jest extra - a np. Powell nie znam (m/innymi dlatego na nią nie głosowałem :wink: ). Jakby było odwrotnie to kto wie... Acha - "nie znam" zdecydowanie więcej zawodniczek niż "znam" - zatem siłą rzeczy ocena niekoniecznie musi być obiektywna, ale na pewno jest zgodna z moimi odczuciami.
W tej kategorii nie da się dyskutować ani przedstawić w pełni dla wszystkich zrozumiałej interpretacji swojej decyzji...

Awatar użytkownika
MAJOREK
Amator
Posty: 178
Rejestracja: 15 stycznia 2005, 20:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: MAJOREK » 08 czerwca 2005, 08:35

simon pisze:Majorek - ale wierność to okazuj w dopingu - a na forum dyskusyjnym (tematycznym) rozmawiamy o koszykówce, a nie o AZS-sie, a i sonda dotyczyła całej ligi a nie jednego klubu. Można takie sondy stosować w klubowych podforach, ale tu to nie miało sensu. Słowem - nie o to chodziło, żeby po prostu "promować" swoich.

Dzięki za odpowiedź - znam przesłanki tego "głosu"


I szkoda że nie o AZS -ie a co do tego drugiego: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
qiero
Kadet
Posty: 1961
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: qiero » 08 czerwca 2005, 16:03

Na podstawie wyników oskarów:

"Piątka rozczarowań"
Elaine Powell - Nadzeya Drozd - Joanna Lorek - Iciss Tillis - Gabriela Toma

"Piątka I ligi"
Dorota Ćmikiewicz - Anna Talarczyk - Monika Siwczak-Dajksler - Katarzyna Dulnik - Magda Leciejewska

Mikey, jeżeli możesz, to zamieść piątki: ligi, polek, stranieri, obrońców, odkryć, najsympatyczniejszych i niespodzianek.
ULUBIEŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO, LECZ PÓŹNIEJ ŻYJĄ WIECZNIE W ICH TOWARZYSTWIE

Awatar użytkownika
qiero
Kadet
Posty: 1961
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Lokalizacja: BRZEG
Kontaktowanie:

Postautor: qiero » 08 czerwca 2005, 16:06

aha i jeszcze jedno: GŁOSOWAŁY 33 OSOBY.
ULUBIEŃCY BOGÓW UMIERAJĄ MŁODO, LECZ PÓŹNIEJ ŻYJĄ WIECZNIE W ICH TOWARZYSTWIE

Awatar użytkownika
Zbych
Żak
Posty: 231
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:27
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: Zbych » 08 czerwca 2005, 18:22

simon pisze:dlaczego - przecież gdyby tu się trafił jakiś kumpel, kolo, przyjaciel powiedzmy Powell to z pewnością na nią by głosował. Ja głosowałem na Perełkę bo ją znam i uważam że jest extra - a np. Powell nie znam (m/innymi dlatego na nią nie głosowałem :wink: ). Jakby było odwrotnie to kto wie... Acha - "nie znam" zdecydowanie więcej zawodniczek niż "znam" - zatem siłą rzeczy ocena niekoniecznie musi być obiektywna, ale na pewno jest zgodna z moimi odczuciami.
W tej kategorii nie da się dyskutować ani przedstawić w pełni dla wszystkich zrozumiałej interpretacji swojej decyzji...

To samo może dotyczyć tak krytykowanej oceny ŁKSu jako rozczarowania sezonu. Przecież jakiś zapalony kibic, niekoniecznie kierujący się rozsądkiem (jak np. MAJOREK w swojej ocenie AZSu) mógł przed sezonem oczekiwać od ŁKSu walki o medale. W takim razie dla niego miejsce 6-te jest wieeelkim rozczarowaniem.
Na szczęście po podliczeniu okazuje się że w większości jesteśmy na tym forum w miarę obiektywni, choć napewno nie jednomyślni :wink:

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 08 czerwca 2005, 19:30

Zbych pisze: Przecież jakiś zapalony kibic, niekoniecznie kierujący się rozsądkiem (jak np. MAJOREK w swojej ocenie AZSu) mógł przed sezonem oczekiwać od ŁKSu walki o medale. W takim razie dla niego miejsce 6-te jest wieeelkim rozczarowaniem.
Nie no bez przesady to jednak nie to samo. Liczenie na medal ŁKSu przy znajomości jego składu przed sezonem dowodziłoby absolutnego braku rozsądku, graniczącego z groteską... Preferencje i sympatie to jednak zdecydowanie nie to samo. Mógłbym zrozumiec kogos kto znając osobiście Powell głosowałby na nią, jako najsympatyczniejsza zawodniczkę, a myślac tak jak wspomniani głosujący mógłbym powiedziec że najbardzioej rozczarowal mnie zespół CCC bo nie zdobył złota - wybacz ale to jest jednak alogiczne podejście...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 08 czerwca 2005, 20:13

Zbych pisze:
simon pisze:dlaczego - przecież gdyby tu się trafił jakiś kumpel, kolo, przyjaciel powiedzmy Powell to z pewnością na nią by głosował. Ja głosowałem na Perełkę bo ją znam i uważam że jest extra - a np. Powell nie znam (m/innymi dlatego na nią nie głosowałem :wink: ). Jakby było odwrotnie to kto wie... Acha - "nie znam" zdecydowanie więcej zawodniczek niż "znam" - zatem siłą rzeczy ocena niekoniecznie musi być obiektywna, ale na pewno jest zgodna z moimi odczuciami.
W tej kategorii nie da się dyskutować ani przedstawić w pełni dla wszystkich zrozumiałej interpretacji swojej decyzji...

To samo może dotyczyć tak krytykowanej oceny ŁKSu jako rozczarowania sezonu. Przecież jakiś zapalony kibic, niekoniecznie kierujący się rozsądkiem (jak np. MAJOREK w swojej ocenie AZSu) mógł przed sezonem oczekiwać od ŁKSu walki o medale. W takim razie dla niego miejsce 6-te jest wieeelkim rozczarowaniem.
Na szczęście po podliczeniu okazuje się że w większości jesteśmy na tym forum w miarę obiektywni, choć napewno nie jednomyślni :wink:



Na tej zasadzie to proponuję kolejno:

1. Najlepsza zawodniczka TBL - Marta Stefańczyk
2. Najlepsza polska zawodniczka - Joanna Lorek
3. Najlepsza zagraniczna zawodniczka - Alicia Lopez...
4. Najlepszy trener - Aleksandrowicz
5. Najlepszy obrońca - Elina Stefanowskaja
6. Największe odkrycie - Karolina Janyga i Tillis Iciss
7. Najsympatyczniejsza zawodniczka - takiej nie było
8. Najlepszy zespół - Ovia i Meblotap
9. Największa niespodzianka/zawodniczka - Olga Pantelejewa
10. Największa niespodzianka/zespół - Wisłą Kraków
11. Największe rozczarowanie/zawodniczka - Perovanovic Iva i Skerovic Jelena
12. Największe rozczarowanie/zespół - Lotos Gdynia
13. Najlepszy sędzia - WW
14. Najgorszy sędzia - takiego nie było
15. Najlepsi kibice - myślę że AZS Poznań i Polfa
16. Najciekawszy mecz Lotos - Ostrovia
17. Najwiekszy kit/bzdura - aż "best of 5" w finale, zamiast mecz i rewanż

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 09 czerwca 2005, 09:49

simon pisze:
(...)
15. Najlepsi kibice - myślę że AZS Poznań i Polfa
(...)


eeee, no! rozumiem charatker(ironiczny) postu powyzej, ale....hmmm....

Awatar użytkownika
Zbych
Żak
Posty: 231
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:27
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: Zbych » 09 czerwca 2005, 10:31

simon pisze:
Zbych pisze:
simon pisze:dlaczego - przecież gdyby tu się trafił jakiś kumpel, kolo, przyjaciel powiedzmy Powell to z pewnością na nią by głosował. Ja głosowałem na Perełkę bo ją znam i uważam że jest extra - a np. Powell nie znam (m/innymi dlatego na nią nie głosowałem :wink: ). Jakby było odwrotnie to kto wie... Acha - "nie znam" zdecydowanie więcej zawodniczek niż "znam" - zatem siłą rzeczy ocena niekoniecznie musi być obiektywna, ale na pewno jest zgodna z moimi odczuciami.
W tej kategorii nie da się dyskutować ani przedstawić w pełni dla wszystkich zrozumiałej interpretacji swojej decyzji...

To samo może dotyczyć tak krytykowanej oceny ŁKSu jako rozczarowania sezonu. Przecież jakiś zapalony kibic, niekoniecznie kierujący się rozsądkiem (jak np. MAJOREK w swojej ocenie AZSu) mógł przed sezonem oczekiwać od ŁKSu walki o medale. W takim razie dla niego miejsce 6-te jest wieeelkim rozczarowaniem.
Na szczęście po podliczeniu okazuje się że w większości jesteśmy na tym forum w miarę obiektywni, choć napewno nie jednomyślni :wink:



Na tej zasadzie to proponuję kolejno:

1. Najlepsza zawodniczka TBL - Marta Stefańczyk
2. Najlepsza polska zawodniczka - Joanna Lorek
3. Najlepsza zagraniczna zawodniczka - Alicia Lopez...
4. Najlepszy trener - Aleksandrowicz
5. Najlepszy obrońca - Elina Stefanowskaja
6. Największe odkrycie - Karolina Janyga i Tillis Iciss
7. Najsympatyczniejsza zawodniczka - takiej nie było
8. Najlepszy zespół - Ovia i Meblotap
9. Największa niespodzianka/zawodniczka - Olga Pantelejewa
10. Największa niespodzianka/zespół - Wisłą Kraków
11. Największe rozczarowanie/zawodniczka - Perovanovic Iva i Skerovic Jelena
12. Największe rozczarowanie/zespół - Lotos Gdynia
13. Najlepszy sędzia - WW
14. Najgorszy sędzia - takiego nie było
15. Najlepsi kibice - myślę że AZS Poznań i Polfa
16. Najciekawszy mecz Lotos - Ostrovia
17. Najwiekszy kit/bzdura - aż "best of 5" w finale, zamiast mecz i rewanż

Nie zgadzam się :!: :!: :!: Mam inne typy :!: :!: :!: :wink: :lol:

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 09 czerwca 2005, 12:15

Mytek pisze:
simon pisze:
(...)
15. Najlepsi kibice - myślę że AZS Poznań i Polfa
(...)


eeee, no! rozumiem charatker(ironiczny) postu powyzej, ale....hmmm....

no może z AZS przesadziłem - ale proszę o wpis jakiegoś kibica POLFY Pabianice? :wink:

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 09 czerwca 2005, 20:13

simon pisze:
Mytek pisze:
simon pisze:
(...)
15. Najlepsi kibice - myślę że AZS Poznań i Polfa
(...)


eeee, no! rozumiem charatker(ironiczny) postu powyzej, ale....hmmm....

no może z AZS przesadziłem - ale proszę o wpis jakiegoś kibica POLFY Pabianice? :wink:


dziekuje :D

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 09 czerwca 2005, 22:31

simon pisze: ale proszę o wpis jakiegoś kibica POLFY Pabianice? :wink:



Hmmm..... a są tacy :?: :?: :?: :lol:
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 10 czerwca 2005, 07:51

Szymon pisze:
simon pisze: ale proszę o wpis jakiegoś kibica POLFY Pabianice? :wink:



Hmmm..... a są tacy :?: :?: :?: :lol:

no właśnie - o to mi chodziło... :wink:


Wróć do „Statystyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości