BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5899
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: BARTOLINO » 06 stycznia 2019, 23:16

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

timmy
Żak
Posty: 239
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: timmy » 07 stycznia 2019, 13:36

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2523
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: bart_81 » 08 stycznia 2019, 07:00

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)

paulo2907
Senior
Posty: 3885
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: paulo2907 » 08 stycznia 2019, 20:44

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
Kilka słów o zmianie trenera koszykarek Wisły: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... k.html?m=0

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11400
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: Greebo » 10 stycznia 2019, 08:47

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1262
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: zancia_a » 10 stycznia 2019, 10:35

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice [CCC +20]
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków [Wisła +20]
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań [Ślęza +20]
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia [Arka 16-20]
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń [Artego 6-10]
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin [AZS +20]
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Kosz-ykarz
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: Kosz-ykarz » 10 stycznia 2019, 17:00

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice [CCC +20]
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków [Wisła +20]
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań [Ślęza +20]
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia [Arka 16-20]
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń [Energa 1-5]
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin [AZS +20]

Japa
Kadet
Posty: 1056
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: Japa » 10 stycznia 2019, 18:12

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5899
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: BARTOLINO » 11 stycznia 2019, 00:28

reaktywacja pisze:Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

OjTam
Żak
Posty: 437
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 14:37

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: OjTam » 11 stycznia 2019, 07:24

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3705
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: przemoe » 11 stycznia 2019, 11:08

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice / CCC +20
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków / Wisła +20
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Ślęza +20
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia / Basket 11-15
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 6-10
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / AZS 6-10
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 496
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: koszykówka_kobiet » 11 stycznia 2019, 13:40

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7884
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: ann » 11 stycznia 2019, 14:37

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4093
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: Ałgaja » 11 stycznia 2019, 15:45

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3510
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Postautor: betti » 11 stycznia 2019, 21:41

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20)
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości